Trimite

Angazam ambalator colete magazin online

Specificații
Numele companiei Abw Royal Impex Srl
Descriere

Candidatul Ideal

Aceasta persoana va lucra în depozitul nostru din Bd. Metalurgiei, nr. 132, Sector 4, Bucuresti

Cautam doar persoane cu domiciliu in Bucuresti sau zone limitrofe. Orar : L-V intre 8:30 - 14:30 (6 ore)

Cum este persoana pe care o cautam?

1. O reprezinta integritatea! Aceasta e valoarea noastra cea mai importanta si tinem neaparat sa avem aceeasi filosofie d viata. (se tine d cuvant, duce pana la bun sfarsit ceea ce a promis, punctual, etc.)

2. Atentie la detalii. ( Este foarte atenta, harnica si iubeste sa munceasca )

3. Viteza d lucru si eficienta ridicata. (Isi organizeaza bine timpul si mediul d lucru, ii place ordinea in sistemele in care lucreaza).

4. Este o persoana ORGANIZATA. ( stie sa prioritizeze si sa organizarea sarcinile )

5. Cautam o persoana stabila, care este incantata sa faca munca d rutina

6. Spirit de echipa ( ajuta colegii cand au nevoie si este proactiva )

7. Rezistenta la situatii de stres si atenta la detalii

8. Harnic(a) si serioasa .

Descrierea jobului

Ce v i f c ? -Prelu re , numararea si ar nj r m rfurilor venite d l furnizor in d pozit.

-Cautarea produselor pe rafturi

-Amb l rea si pregatirea cu Atentie a coletelor, predarea coletelor curierului !

- Manipularea si impachetarea cu grija a produselor si a coletelor pentru prevenirea deteriorarii lor

- Aranjarea produselor in depozit.

- Mentinerea corecta a gestiunii stocurilor.

- Pastrarea curateniei si a ordinii la locul de munca.

- Participare la inventare.

Ce oferim ?

Loc de munca stabil.

Atmosfera de lucru placuta.

Seriozitate

Salariu lunar fix

Descrierea companiei

Companie romaneasca cu 10 ani vechime, cu activitati de import , distributie si comert online , un portofoliu de peste 1000 articole si peste 50000 clienti in mediul online.

Abw Royal Impex Srl