Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Satu-mare Tip job: Part time

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 4

    Vino să faci parte din călătoria noastră! Căutăm agent de vânzări Satu Mare. Nivel de studii: 12 clase finalizate

  • Firma de curățenie angajează personal pentru curatenie pe toata raza orasului Satu Mare !! Pentru detalii va astept in privat! Limita de vârstă este de pana în 40 de ani!!

  • 5

    Vino să faci parte din călătoria noastră! Căutăm agent de vânzări în zona Paulesti si zonele limitrofe. Necesita masina.

  • 2

    Candidatul ideal isi doreste venituri suplimentare prin munca la domiciliu. Ai nevoie de internet rapid, un computer sau laptop si abilitatea de a naviga pe internet. Castigurile vor fi in functie de efortul pe care o sa-l depui. Nu ai nevoie de experienta. Clic aici pentru detatii: https://xyzjob.xyz/aa36981783337/

  • VG Topostruct SRL angajeaza arhitect cu sau fara drept de semnatura Tip job: Part time / Full time. Responsabilitati: - intocmirea proiectelor de constructii in diferite faze SF/DALI DTAC PT+DE - intocmire antemasuratori si liste de cantitati - intocmire documentatii pentru obtinerea avizelor - intocmire caiete de sarcini. Cerinte: - studii de specialitate absolvite in domeniu. - cunostinte de operare programe CAD (Cunostinte Allplan reprezinta un avantaj) - experienta: proaspat absolvent / entry level Salar motivant in functie de cunostinte, posibilitate de munca la domiciliu. Informații suplimentare la telefon

  • caut sa ingrijesc persoane vîrstnice .am experienta in domeniu,ofer si doresc seriozitate.va multumesc! Mentionez locul de munca sa fie in Satu Mare!

  • 1

    Pensiunea La Luna din Negresti Oas angajează personal in domeniul turistic Ospatar barman cu experiența !!!oferim cazare și transport !!!!tel

  • caut un salahor .Pentru mai multe detalii sunați la numarul dat .

  • Responsabilitati: Sa se ocupe de imaginea firmei Sa fotografieze produsele din magazin Sa posteze pe rețelele de socializare Aptitudini: Creativitate Simt estetic dezvoltat Limba engleza vorbit/scris Avantaje: Program de lucru flexibil Condiții de munca în spațiu curat și placut Trimite-ți CV cu poze pe mail

  • 3

    Pe acest site :http://xyzjob.xyz/aa /puteti intra si va înregistrați!!!tot ce trebuie sa faceti este sa va uitati la reclame si sa scrieti niste coduri.La 200de dolari ii puteti retrage pe card bancar,pay pal.Se plătește 0,21usd pe reclama

  • Vizualizați Reclame introducând un cod din 5cifre.Pentru fiecare reclama primiti 0,21usd.Linkul către site este:https://xyzjob.xyz/aa

  • Sunt disponibil sa lucrez de luni - vineri ca si sofer BCE cu atestat si cartela daca e nevoie sau curse ocazionale

  • pot invata orice in scurt timp, sunt sociabila, spirit de echipa am aproape 18 ani

  • 1

    Angajăm soferi profesioniști NECESAR A D R SALARIU + DIURNĂ - 2400 euro/lună + bonus kilometraj peste 12.000 km Se lucrează curse fixe între Spania și Cehia; Se respectă timpii de conducere; se conduce doar la program Masini euro 6 :Man / Scania / Volvo; Necesar : ADR, atestat de marfa generala si cartela tahograf; (analize valabile) Aparate de taxe de drum automate; OFERIM: - Pachet salarial atractiv, cu plata la timp a salariilor; - Bonusuri în funție de performanță și vechime; (100-300 euro) - Plata zilelor de week-end; - Perioadă de munca flexibila; Plecările se fac, în funcție de necesități, cu camionul ori cu microbusul direct la locația camionului de la Satu Mare, costul transportului fiind asigurat de societate. CEREM ȘI OFERIM SERIOZITATE.

  • Salveaza cautarea