Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Service si spalatorie auto Experienta: Fara experienta

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 20

    Spălătoria auto RED STAR TOUCHLESS CAR WASH din Pitesti angajează personal calificat /necalificat, contract de munca pe perioada nedeterminata .

  • 6

    Descriere Locuri de muncaSibiu,se ofera: salariu motivant -contract pe perioada nedeterminata, -bonus de prezenta si vechime. -proiecte plătite foarte bine. Felul muncii: -soratore deseuri -dezmembrari auto -muncitori presa balotat -taietori cu autogem Cine doreste lasa mesaj in privat cu nr de telefon pentru contactat sau relatii de Luni-Vineri 8.00-17.00

  • Angajam mecanic auto cu/fara experienta pentru service auto specializat si pe montaje ,revizii si instalatii gpl in Brasov Triaj in spatele magazinului ONEVES.Pentru detalii va rog sunati la nr.de tel .

  • 3

    Avem nevoie de o persoana dornica de a invata lucruri noi si de a le pune in practica alaturi de echipa noastra. Daca te regasesti in aceasta descriere dorim sa ne contactezi. Poti fi la inceput de drum fara experienta, muncitor necalificat, importanta este atitudinea ta. Ne dorim sa dai dovada de o atitudine proactiva indreptata spre obtinerea de rezultate pozitive. Este foarte important sa fi o persoana dispusa sa lucrezi in echipa, sa accepti ca intr-o organizatie sunt proceduri pe care trebuie sa le respectam cu totii, sa fi onest, pozitiv, sa respecti termenele si indrumarile colegilor care vor fi dispusi sa te invete meserie. si pentru ca munca se rasplateste, te asiguram de un salariu legal pe masura muncii cu posibilitate de promovare in functie de capacitatea demonstrata. iti multumim si iti ramanem la dispozitie. tel

  • Societatea Comerciala AUTOEM SRL angajeaza personal cu sa fara experienta profesionala in domeniu auto. Mecanic Auto Electrician Auto Se cauta persoane serioase, responsabile, dornice mereu de invatare si performare in cadrul locului de munca. Se ofera un loc de munca stabil si intr-un cadru colegial placut ! Program de Luni - Vineri : 08:00 > 17:00 Sambata si Duminica Liber Salariul este negociabil in functie de cunostinte, vechime in domeniu si abilitatile in domeniu ! Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV - ul la adresa de email Pentru si mai multe detalii va pun la dispozitie si nr de telefon !

  • Descrierea postului: Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje (excavatoare, incarcatoare frontale, buldozere, buldo-excavatoare, mini incarcatoare, compactoare, etc.) la sediul clientului sau in atelierul nostru. Cerinte: - studii tehnice (reprezinta avantaj absolvirea de scoala profesionala si/sau liceu cu profil mecanica sau electrica). - disponibilitate la deplasari - pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic - cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj) - spirit de initiativa si cooperare - permis de conducere categoria B(constituie avantaj) Beneficii: - salariu motivant (in functie de abilitati) - lucru intr-o echipa de profesionisti, dinamica si bine pregatita, dispunand de echipamente si scule noi si de ultima generatie Despre Fix Utilaje: Fix Utilaje este o companie ce activeaza in domeniul reparatiilor utilajelor de constructii, nacelelor si a macaralelor mobile. Suntem parteneri cu cei mai mari distribuitori de piese de schimb. Reparam cu predominanta marcile CAT, Volvo, Liebherr, Merlo dar in acelasi timp si CASE, Komatau, JCB, Hitachi, Bobcat, Manitou, Kramer, Hyundai, Kobelco, New Holland. Ne puteti contacta prin intermediul adresei de email (pentru a trimite CV) sau a numarului de telefon din anunt. Deasemenea ne puteti lasa un mesaj prin aplicatie si va vom contacta in cel mai scurt timp.

  • Angajam mecanic auto cu experienta Program L - V 9; 18 , Samb 9 ;14 Carte de munca, salariu fix sau procent din lucrare. Tel 0724 943 472 Bucuresti sectorul 5 ,str antiaeriana

  • Salveaza cautarea