Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Soferi - Transporturi Timis Nivel de studii: Calificat

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Serios,muncitor,permis cat B din 1998 si experienta condus caut un job de sofer transport persoane ,transport marfa in judet,tara sau extern

  • 4

    Societate de transport marfa din Dumbravita, judet Timis,, angajeaza cond auto cu cat C , experienta minim 1 ani pentru CAMIONETA 7.5 tone, tara + Ungaria + Bulgaria Se solicita: permis, cartela tahograf, atestat, vizite medicale, aviz psihologic, cazier judiciar si auto, VALABILE minim 6 luni . Salariu incepand de la 4.200 lei Info la ana Zanfir luni-vineri : 09.30 - 16.00

  • 5

    SANGES TRANS angajeaza soferi : Cerintele postului: -permis de conducere categoriile B, C, E; -minim un an experienta (curse interne si externe); -dispozitie pentru deplasari in tara si strainatate; -seriozitate. Se ofera salariu atractiv. Relatii la telefon: 0744708577

  • 7

    Responsabilitati : intocmirea programarii zilnice (alocarea curselor pe autobuze/microbuze ) , instruirea soferilor la angajare si periodic vizavi de graficele de circulatie si regulament intern , monitorizarea traseelor , evidenta parcului auto Cerinte: cunostinte avansate de operare Pc , experienta pe un post similar constituie un avantaj Oferim pachet salarial atractiv , tichete de masa , contract de munca pe perioada nedeterminata .

  • Firma AD TRANS LOGISTIC SRL angajeaza conducatori tir comunitate,cisterna,marfuri generale,vorbitori de limba engleza nivel mediu sau germana nivel mediu,,salariu 2500 euro,detalii la numarul de telefon

  • 32

    Partener Uber angajează, cu sau fără masină, soferi cu permis de conducere categoria B Fie ca esti angajat sau nu, vino in echipa noastra unde poti castiga 1500 - 2500 ron  / saptamana, program flexibil. Firma partener Uber pune la dispozitie masina 2008 - 2021, echipata pentru Ridesharing, in Timisoara. Oferim conditii avantajoase si rezolvam toate actele necesare! Documente necesare: Atestat transport persoane în regim de închiriere! Permis de conducere obținut de minim 2 ani Cazier judiciar fără înscrisuri.

  • 6

    Angajez sofer profesionist tur - retur prelata cereale Romania - italia, camioane euro6, mai multe detalii la 0726 110 660

  • 4

    Societatea AS LEONARDO TRANSPORT, cauta sa angajeze soferi cu atestat profesional de marfuri, ( certificatul ADR este un plus ), pentru transport marfa in comunitate, minim 3 luni de stat in comunitate. Oferim conditii salariale avantajoase, intre 2050 euro si 2150 euro, plus salariul in lei. ( cca 277 Euro) Pentru detalii si interviuri prin telefon va rugam sunati la nr. de telefon de mai jos, in intervalul mentionat: 0374 698 665, mobil: 0748019835 de luni pana vineri, intre orele 09:00 - 17:00

  • Caut de lucru ca sofer cat b,experienta in lucrari,marfa ,medicamente,etc.disponibil imediat

  • 2

    Angajez sofer serios categoria C+E. Program de lucru de Luni-Vineri. Detalii la nr: Lăsați un mesaj.

  • Salveaza cautarea