Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Timis Recas

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 1

    Descrierea postului: - Operare Calculator - Emitere Facturi, Avize, aferente livrarilor de marfa, Verificare receptii ETC Cerinte: -Studii medii sau superioare - Cunostinte operare calculator - Atentie la detalii - Munca in echipa - Comunicare - Initiativa -Seriozitate, responsabilitate Se ofera salariu atractiv si bonuri de masa CV se poate depune in magazinul din Recas SAU transmis la

  • 3

    Vino să faci parte din călătoria noastră! Căutăm agent de vânzări în Recas. Necesita masina personala.

  • Asistență medicală detin carnet de conducere B de 13 ani .Doresc un loc de muncă serios ,stabil cu un program stabil chiar dacă este în schimburi .Nu doresc job doar în domeniul meu de activitate.

  • 2

    Caut o echipă de băieți care se pricepe sa schimbe un acoperiș si sa placheze o casă Casa se află în Germania Astept oferte va rog

  • Caut o echipa de băieți care se pricepe sa schimbe tigla la un acoperiș de 120 m pătrați, si sa izoleze o casă de 200 m pătrați Casa se află în Germania Astept va rog oferte.

  • Salveaza cautarea