Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Timis Remetea-mare

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Cerinte: - Studii medii - cu sau fara experienta pe un post similar - Cunostinte operare PC - Persoana bine organizata, dornica sa invete - Iniţiativă în realizarea diverselor sarcini şi acţiuni Responsabilitati: - Operarea unei masini de debitare cu plasma - Verificarea pieselor in raport cu cerintele si specificatiile de executie Se ofera: -Salariu motivant, - Mediu de lucru atractiv, - Transport asigurat, - Se asigura masa de pranz, - Loc de munca stabil, program de lucru 8 ore/zi. Informatii si CV-uri la sediul firmei din Remetea Mare, nr. 526, tel/fax. 0722 205997, e-mail: contabilitate@bumerangtm.ro. Program Luni – Vineri, orele 8,00 – 16,30.

  • Responsabilități: - să realizezi campanii de marketing online în cadrul companiei; - să implementezi și elaborezi promovarea imaginii companiei; - să gestionezi promovarea în cadrul Social Media prin intermediul rețelelor specializate; - să creezi și realizezi mesajele și materialele publicitare; - să fii specialistul ideal care are grijă de imaginea și conținutul site-ului nostru. Cerințe: - experiență de min. 2 ani în Marketing; - studii superioare în domeniu (constituie avantaj); - cunoașterea strategiilor și instrumentelor (ex: Adobe PhotoShop) necesare desfășurării activității; - limba engleză la un nivel mediu/ avansat. Beneficii: - pachet salarial motivant + alte beneficii; - decontare combustibil; - stabilitate și dezvoltare profesională. Vino și tu să faci parte din echipa noastră!

  • Responsabilități: - să oferi suport managerului în organizarea, planificarea și implementarea activităților firmei; - să menții legătura cu furnizorii, clienții și colaboratorii companiei (în funcție de caz); - să te implici în activități de marketing și promovare a produselor companiei împreună cu specialistul din domeniu. Cerințe: - experiență de min. 1 an pe un post similar; - buna cunoaștere a pachetului Microsoft Office; - să cunoști limba engleză la un nivel mediu/ avansat; - să fii o persoană atentă la detalii și bine organizată. Beneficii: - pachet salarial atractiv + alte beneficii salariale; - decontarea transportului; - stabilitate și dezvoltare profesională. Vino și tu să faci parte din echipa noastră!

  • Doresti sa lucrezi intr-un colectiv tanar si dimanic? Te asteptam la inteviu! Companie multinationala angajeaza in conditii avantajoase,pentru depozitele din Timisoara, urmatoarele categorii de personal: -ambalatori manuali marfa -manipulanti marfa -motostivuitoristi autorizati *Ore suplimentare platite dublu *Spor de noapte 25% *Transport asigurat *Tichete de masa Telefon 0799008897

  • Salariu atractiv(35+) +bonusuri! Se lucreaza doar in judetul Timis. Mai multe detalii la 0726215406.

  • Cerinte: - Studii medii - Experienta pe un post similar - Cunostinte Microsoft Office - in special Excel, Word - Persoana bine organizata, atenta la detalii cu capacitate de planificare si organizare - Iniţiativă în realizarea diverselor sarcini şi acţiuni - Cazier judiciar fără antecedente penale Responsabilitati: - Receptie, aranjare, gestiunea materialelor in magazie - Predare materiale in productie - Relatia cu furnizorii Se ofera: -Salariu motivant, - Mediu de lucru atractiv, - Transport asigurat, - Se asigura masa de pranz, - Loc de munca stabil, program de lucru 8 ore/zi. Informatii si CV-uri la sediul firmei din Remetea Mare, nr. 526, tel/fax. 0722 205997, e-mail: contabilitate@bumerangtm.ro. Program Luni – Vineri, orele 8,00 – 16,30.

  • Angajam mecanic stivuitoare sa execute operatiuni de reparatie si diagnosticare pentru toate tipurile de stivuitoare: diesel / GPL, electrice. Bune cunostinte de mecanica, electrica. Permis de conducere B. Rugam seriozitate. Relatii la telefon: 0724.372.739

  • Salveaza cautarea