Trimite

Manager proiect

Specificații
Numele companiei AUTO SOLUTION DEALER

Cauți o oportunitate de a contribui semnificativ la succesul unei organizații dinamice? Ești un facilitator talentat, cu abilități excepționale de rezolvare a problemelor și de gestionare a proiectelor? Atunci te invităm să aplici pentru poziția de Integrator în echipa noastră!

Responsabilități principale:

Facilitarea ședințelor de planificare și aliniere: Stabilesti obiective clare, planifica strategiile de implementare și monitorizare progres.
Coordonarea implementării instrumentelor de management:
Vei selecta, implementa și monitoriza instrumente eficiente pentru a optimiza operațiunile, a îmbunătăți comunicarea și a spori performanța echipelor.
Promovarea comunicării eficiente și a colaborării: Vei facilita un mediu de comunicare transparentă și deschisă între oameni, vei rezolva conflictele și vei stimula colaborarea interdepartamentală pentru a atinge obiectivele comune.
Rezolvarea problemelor și îmbunătățirea proceselor: Vei identifica problemele care afectează eficiența, vei dezvolta soluții eficiente și vei implementa strategii de îmbunătățire a proceselor interne.
Dezvoltarea culturii organizaționale: Vei promova o cultură bazată pe responsabilitate, respect, feedback constructiv și învățare reciprocă pentru a stimula motivația echipelor și a maximiza performanța.
Cerințe:

Experiență demonstrată în management de proiect sau un rol similar.
Abilități excelente de comunicare, facilitare și rezolvare a problemelor.
Capacitatea de a gândi strategic și de a implementa soluții eficiente.
Atitudine proactivă, orientare spre rezultate și abilități organizatorice excepționale.
Cunoștințe avansate de utilizare a instrumentelor de productivitate și colaborare.
Oferim:

Un salariu competitiv și un pachet de beneficii atractiv.
Oportunitatea de a contribui semnificativ la succesul unei organizații în creștere.
Un mediu de lucru dinamic și colaborativ, cu o cultură bazată pe respect și învățare continuă.
Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile și de a-ți construi o carieră de succes.
Pentru a aplica:

Trimite CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de eemail: , cu titlul Manager Proiect sau "Integrator". Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!