Trimite
7

Recepție- coordonare activitate

Specificații
Numele companiei Simple Smile

Suntem Simple Smile clinica stomatologica din Buzau. Cautam un Coordonator de Clinica care sa sustina activitatea medicala cu eficienta, flexibilitate, siguranta si integritate.
Care este profilul tau:
Experienta in coordonare de echipe (indiferent de domeniu)
Experienta in gestionarea relatiilor cu clientii
Experienta in gestionarea fluxului operational din cadrul unei companii
Cunostinte financiare
Capacitatea de solutionare a situatiilor complexe
Inteligenta emotionala si relationala
Gandire critica si gandire strategica
Grad ridicat de autonomie profesionala, proactivitate, initiativa
Disponibilitate de invatare continua
Excelente abilitati administrative, de organizare, prioritizare si planificare
Care sunt responsabilitatile tale:
Comunica si implementeaza la nivelul echipei sale obiectivele strategice si operationale stabilite de conducerea companiei;
Monitorizeaza gradul de realizare a obiectivelor dupa indicatori specifici stabiliti
Raspunde de utilizarea optima a resurselor financiare, logistice si tehnice
Raspunde de organizarea generala a activitatilor si se asigura ca fluxul operational este respectat si are rezultate optime
Propune si implementeaza masuri de imbunatatire a procedurilor si fluxurilor de lucru
Intocmeste rapoarte de activitate si diferite situatii solicitate de management, propunand planuri de actiune si strategii de dezvoltare
Realizeaza rapoartele financiare periodice, incaseaza contravaloarea serviciilor oferite, intocmeste registrul de casa , indicatori de performanta
Se ocupă de administrarea activitatilor: planificarea programarilor, planificarea concediilor, completarea anumitor documente legale, preluarea comenzilor
Desfasoara actiunile necesare pentru sustinerea strategiilor de marketing intern si extern
Se implica in consilierea clientilor
Centralizeaza comenzile lunare, monitorizand consumurile si participand la autorizarea cheltuielilor si incadrarea lor in bugetele estimate
Supervizeaza utilizarea si intretinerea consumabilelor, obiectelor de inventar si echipamentelor
Asigura respectarea normelor si procedurilor interne de functionare a echipei, a legislatiei in vigoare
Participa la procesul de recrutare si selectie a personalului
Monitorizeaza modul de indeplinire a responsabilitatilor ce revin fiecarui angajat si intervine atunci, cand este cazul si se asigura ca indicatorii de performanta sunt indepliniti

Colecteaza feedback-ul de la clienti si colaboratori pentru insertia lui in dezvoltarea organizatiei
Asigura buna comunicare in cadrul clinicii si un cadru optim colaborativ propice dezvoltarii personale si profesionale
Mediaza situatiile conflictuale aparute in relatie interpersonale si identifica solutii de gestionare a crizelor;
Asigura respectarea valorilor companiei la nivel de comportamente si atitudini

Simple Smile