Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Administratie Valcea

Categorii

Judete

Localitati

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajez Agenti curățenie pentru Sibiu. Se ofera cazare. Mai multe detalii la telefon 0751168121

  • Locuri de muncă disponibile în Râmnicu Vâlcea! Poziții: - Director technic în construcţii - Asistent achiziţii (preferabil absolvent al unei facultăţi de construcţii) - Electricieni Așteptăm CV-ul tău prin Messenger, prin e-mail sau la sediul nostru! Telefon: 0040350417794 E-mail: office@brilliantrecruitment.ro Adresă: Strada Aleea Bradului Nr. 4, Bloc C6, Parter, Interfon 04 Program: Luni - Vineri, 9:00 - 17:00

  • Responsabilitati: -preluarea comenzilor de la clienti (online si telefonic); -administrarea comenzilor din magazinele online; -confirmarea comenzilor si intocmirea documentelor contabile (facturi, chitante) si de livrare (AWB); -mentinerea legaturii cu firmele de curierat si monitorizarea livrarilor; -oferirea consultantei de specialitate clientilor; -introducerea in sistem a documentelor de contabilitate primara. Profil candidat cautat: -experienta in interactiunea cu clientii (vanzari/comert/consultanta); -experienta in gestionarea comenzilor, facturare, intocmire documente livrare; -bune cunostinte de operare Microsoft Office; -atitudine pozitiva si orientare catre client. Date contact: andreea.zagarin@jobpartner.ro / 0741170489 *https://jobpartner.ro/politica-de-confidentialitate-2/

  • Compania Marvi Logistic, selecteaza in vederea angajarii doamne, domnisoare sau domni cu experienta, pentru postul de ”Asistent Manager Achizitii”; pentru divizia SuperMercato pe care compania o detine in sediul central din Com. Bujoreni, sat Olteni, de langa Ramnicu Valcea. Compania Marvi Logistic este detinatoarea unei flote de transport pe Comunitatea Europeana, a retelei nationale de magazine SuperMercato (singurul lant de magazine din Romania cu marfa importata exclusiv din Italia) si a opreatiunilor PallEx Romania pe judetele Valcea si Olt! SE SOLICITA: - disponibilitate de lucru pentru program full time, - capacitate de organizare - abilitati de comunicare - responsabilitate, implicare, seriozitate - flexibilitate si perseverenta - dinamism, atitudine proactiva; - spirit de echipa si adaptabilitate - cunostinte solide de lucru pe calculator - stapanirea unei limbi de circulatie internationala, preferabil limba engleza DESCRIEREA JOB-ULUI: - urmarirea stocurilor de produse din magazine - intretirea relatiilor cu coorodonatorii de magazine - identificarea de noi produse solicitate de piata locala - gestionarea comenzilor catre furnizori - cunoasterea prevederilor legale cu privire la transportul, depozitarea si manuirea produselor - asistenta directa a managerului de achizitii SE OFERA: - contract de munca - loc de munca stabil - pachet salarial atractiv, cu crestere in functie de performantele atinse/obtinute - masa la bucataria companiei - instruire periordica in sistemul Marvi Logistic Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe adresa de e-mail office@marvilogistic.ro. Informatii suplimentare se pot oferi la telefon 0753 038 466, de luni pana vineri in intervalul 10.00 – 17.00.

    Repostat automat
  • Compania Marvi Logistic, selecteaza in vederea angajarii doamne, domnisoare sau domni cu experienta, pentru postul de ”Coordonator Marketing si Vanzari Online”; pentru divizia SuperMercato pe care compania o detine in sediul central din Com. Bujoreni, sat Olteni, de langa Ramnicu Valcea. Compania Marvi Logistic este detinatoarea unei flote de transport pe Comunitatea Europeana, a retelei nationale de magazine SuperMercato (singurul lant de magazine din Romania cu marfa importata exclusiv din Italia) si a opreatiunilor PallEx Romania pe judetele Valcea si Olt! Esti o persoana optimista, entuziasta, luptatoare, disciplinata, cu dorinta de a reusi, in pofida tuturor dificultatilor care apar? Ai experienta in marketing si vanzari online? Coordonezi o echipa in prezent? Te asteptam in echipa! Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe adresa de e-mail office@marvilogistic.ro. Informatii suplimentare se pot oferi la telefon 0755 000 678, de luni pana vineri in intervalul 10.00 – 17.00.

  • ANGAJEZ PERSOANA DINAMICA IN DOMENIUL ASIGURARILOR.

  • Salveaza cautarea