Trimite

Agent de vanzari B2B

Specificații
Numele companiei Genius Cleaning

untem o companie dinamică și inovatoare specializată în furnizarea serviciilor de curățenie de înaltă calitate pentru clienții noștri din diverse sectoare industriale. Ne angajăm să oferim soluții personalizate și eficiente pentru nevoile de curățenie ale afacerilor noastre partenere. În prezent, căutăm un Agent de Vânzări B2B dedicat și entuziast să se alăture echipei noastre și să promoveze oferta noastră de servicii de curățenie.

Responsabilități:

Identificarea și contactarea potențialilor clienți în sectoarele desemnate, cum ar fi birouri, hoteluri, restaurante, și alte spații comerciale.
Programarea și efectuarea întâlnirilor cu managerii de facilități și administratorii de clădiri pentru a prezenta gama noastră de servicii de curățenie.
Elaborarea și prezentarea ofertelor personalizate în funcție de necesitățile specifice ale clienților.
Negocierea termenilor și condițiilor contractuale pentru a încheia acorduri avantajoase.
Menținerea unei relații eficiente și de încredere cu clienții existenți și stabilirea de parteneriate pe termen lung.
Raportarea regulată a activităților de vânzări și a progresului către managementul superior.
Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și negociere.
Orientare către rezultate și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra independent și de a iniția proactiv acțiuni de vânzare.
Permis de conducere valabil și disponibilitatea de a călători în scopuri de afaceri.
Experiență anterioară în vânzări B2B sau într-un rol similar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
Motivație și dorință de a învăța și de a crește în cadrul companiei.
Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și în plină expansiune în domeniul serviciilor de curățenie.
Pachet salarial competitiv, inclusiv comisionare atractivă bazată pe performanță.
Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională în domeniul vânzărilor și al serviciilor de curățenie.
Perspective de creștere și avansare în cadrul companiei pentru cei care demonstrează angajament și rezultate.
Dacă sunteți o persoană proactivă, motivată de rezultate și interesată să se alăture unei echipe dinamice în domeniul serviciilor de curățenie, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră împreună cu o scrisoare de intenție la adresa de email [adresă de email]. Menționați în subiectul emailului "Aplicare Agent Vânzări B2B - Industria Curățeniei". Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru comun!

Genius Cleaning