Trimite

Broker de asigurari

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:
• Persoana serioasa, ambitioasa, perseverenta, sociabila
• Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare
•Dorinta de implicare, initiativa
• Persoana cu experienta in asigurari(constituie un avantaj)

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
•Iti stabilesti singur timpul de lucru
•Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
•Posibilitate de avansare in cariera
•Oferim pregatire si traininguri
• Posibilitatea de a interactiona intr- un mod profesionist cu piata financiara si de asigurari
•Nu ai sefi,doar coordonatori care sa te ajute sa reusesti in aceasta afacere

DESCRIEREA COMPANIEI:
• Lucram cu toate societatile de asigurare din Romania
•Avem o oferta completa: vindem toate tipurile de asigurari, pensii si credite
• Suntem prezenti in toata tara

Te asteptam in echipa ...
• Daca esti in cautarea unui partener care sa te sustina in dezvoltarea propriei afaceri
• Daca crezi in importanta pregatirii profesionale si iti doresti sa te dezvolti
• Daca iti place sa interactionezi cu oamenii si sa-ti dezvolti in permanenta sistemul de relatii interpersonale
• Daca esti in cautarea unei activitati dinamice si plina de provocari.
• Daca iti doresti o cariera de succes in asigurari, vino sa inveti de la profesionisti!

CARE VA FI ROLUL TAU
• Prospectarea continua a pietei si abordarea potentialilor clienti, in vederea promovarii produselor si serviciilor de asigurare
• Identificarea nevoilor de protectie financiara si de asigurare a bunurilor, vietii si sanatatii potentialilor clienti
• Elaborarea de oferte personalizate pentru potentialii clienti, in baza solutiilor financiare identificate
• Menţinerea unei legaturi permanente cu clientii si acordarea asistentei necesare pe durata parteneriatului cu acestia

CE ITI OFERIM
• O gama completa de produse si servicii de asigurare si o ofertă competitiva, capabile sa satisfaca nevoile diverse de protectie financiară ale clientilor nostri
• Beneficii financiare (comisioane,extracomisioane,bonusuri,renta)
• Beneficii non - financiare (excursii, obiecte promotionale, premii,distinctii)
• Suport logistic si operational, suport in activitatea de ofertare si vanzare (platforma online de emitere polite si pregatire profesionala, materiale suport vanzare si marketing, etc)

CE ASTEPTAM DE LA TINE
• Studii medii.(cel putin bacalaureat)
• Sa ai capacitatea de a relationa cu diverse tipologii umane
• Sa fii orientat catre obtinerea de rezultate

SAVA DANIEL