Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Vanzatoare pentru Show Room. Salariu net 2480 Ron.

Specificatii
Numele companiei S.C. Octopuss srl
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii absolvent
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 4
Disponibil imediat da
Munca la domiciliu da
Ofer cazare da
Descriere

Domeniu de activitate

Serviciu Clienți

Tip jobFull time (normă întreagă)

Nivel carierăJunior/Entry Level

S.C. Octopuss srl

angajează vanzatoare pentru Show Room din sectorul 6 Bucuresti

Cerințe:

-experienta de minim 1 an de zile in vânzări
-disponibilitate de lucru cu publicul
- capacitatea de a promova în Social media
-utilizator experimentat PC - competențe informatice dovedite

Condiții:

-salariu fix 2200 Ron + bonusuri de performanță
-bonuri de masa
-posibilitati de training la locul de muncă si dezvoltare personala

Responsabilități:

-realizarea planului de prezentări zilnice si atingerea obiectivelor zilnice.
- planul de performanță lunara stabilit de directorul de vânzări
-consilier a clientilor privind varianta optima a produselor si furnizarea de informatii complet asupra produselor;
-oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice in vederea alegerea produsului si a accesoriilor.
-intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
-cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;

Trimiteți CV în limba română format PDF pe adresa de email sau Wathsap.

    Aplica acum cu MicroCV