Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agenti - consultanti vanzari Vaslui

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Căutăm candidați talentați pentru reprezentant de vânzări pe piața italiană, care să se alăture echipei noastre. Dacă vă place să comunicați și urmăriți oportunități de afaceri, vă rugăm să aplicați! Reprezentantul de vânzări ideal va avea următoarele: Nivelul avansat de limbă italiană + engleză este un avantaj; Abilități puternice de cercetare online; Abilități de comunicare și consolidare a relațiilor; Foarte organizat și capabil să demonstreze un management excelent al timpului; Auto-motivat și orientat către țintă cu o atitudine proactivă; Descrierea postului: Iată câteva dintre activitățile zilnice: - identificați clienții potențiali în conformitate cu politica companiei - promovează serviciile și imaginea companiei - înregistrarea vânzărilor și urmărirea comenzilor până la livrare - rezolvarea situatiilor conflictuale - desfășoară acțiuni de loialitate pentru clienții existenți și urmărește buna dezvoltare a relației cu aceștia Dacă sunteți curioși să aflați mai multe detalii, vă încurajăm să aplicați acum. Ce vă putem oferi: Formare continuă, sprijin și îndrumare; Comunicare zilnică în limba engleză; Salariu atractiv

  • 3

    Program de lucru : full time Pentru mai multe detalii : Whatsapp:

  • 3

    SC Casa Tudora SRL angajeaza specialist in vanzari produse de panificatie pentru Vaslui. Obiectivele postului: - Realizarea planului de vanzari. - Identificarea de noi clienti. - Cresterea cotei de piata a produselor. Cerinte: - Studii medii; - Integritate, corectitudine, spirit de echipa. Beneficii: - Salariu motivant; - Posibilitati de promovare.

  • Societate comerciala angajeaza agenti de vanzari pentru judetele Galati - Braila si Bacau - Neamt, cu experienta in vanzarea produselor din carne si lactate. CV - urile se trimit la adresa de e-mail Relatii la nr. de telefon .

  • 14

    Partener Orange angajează agenți de vanzari pentru județul Vaslui. Se oferă mașina,salariu fix si comision din vanzari Programul de lucru 8 ore de luni până vineri. Pentru mai multe informatii privind acest job va rog sa trimiteți Cv-ul la adresa de mail sau sa sunați la numărul .

  • 1

    Societate comercială angajează agent de vânzari pe zona Iași, cu domiciliu stabil in Iași. Relatii la

  • 4

    Responsabilitati: *Promoveaza, vinde produsele de creditare ale companiei si ofera consultanta clientilor; *Asigura atragerea clientilor prin furnizarea de servicii de consultanta si vanzari, in concordanta cu standardul de calitate al companiei; *Dezvolta portofoliul de clienti al companiei prin atragerea de noi clienti; *Se implica in tranzactiile de creditare; *Ofera explicatii privind procesul de creditare necesare incheierii unui contract de credit *Isi desfasoara activitatea conform standardelor, normelor si procedurilor companiei; Cerinte: *Studii medii / superioare *Dornic de a-si construi o cariera alaturi de o echipa de profesionisti in domeniul financiar; *Energic; *Motivat; *Dedicat; *Bune abilitati de comunicare si negociere; *Cunostinte de operare PC (Microsoft Office) Beneficii: *Oportunitatea de formare pentru a deveni un profesionist in domeniul creditarii; *Oportunitatea de construire a unei cariere de succes pe termen lung; *Valorificarea abilitatilor; *Recunoasterea meritelor; *Motivatie financiara printr-un sistem de bonusare atractiv, simplu si corect + salariu fix Pentru cei interesati rog sa trimiteti CV la adresa de email

  • Responsabilitati: *Promoveaza, vinde produsele de creditare ale companiei si ofera consultanta clientilor; *Asigura atragerea clientilor prin furnizarea de servicii de consultanta si vanzari, in concordanta cu standardul de calitate al companiei; *Dezvolta portofoliul de clienti al companiei prin atragerea de noi clienti; *Se implica in tranzactiile de creditare; *Ofera explicatii privind procesul de creditare necesare incheierii unui contract de credit *Isi desfasoara activitatea conform standardelor, normelor si procedurilor companiei; Cerinte: *Studii medii / superioare *Dornic de a-si construi o cariera alaturi de o echipa de profesionisti in domeniul financiar; *Energic; *Motivat; *Dedicat; *Bune abilitati de comunicare si negociere; *Cunostinte de operare PC (Microsoft Office) Beneficii: *Oportunitatea de formare pentru a deveni un profesionist in domeniul creditarii; *Oportunitatea de construire a unei cariere de succes pe termen lung; *Valorificarea abilitatilor; *Recunoasterea meritelor; *Motivatie financiara printr-un sistem de bonusare atractiv, simplu si corect + salariu fix Pentru cei interesati rog sa atasati CV

  • 6

    Oportunitate part-time sau full-time Despre firma: Firma Betterware functioneaza in sistem MLM, dar nu sunteti obligat sa vindeti personal produse. Firma a fost infiintata in Anglia in 1928 si functioneaza in Romania din anul 2017. Firma comercializeaza articole de uz casnic, produse de curatare, suplimente alimentare si produse de ingrijire personala; sunt interesante, eficiente, utile si accesibile ca pret. Catalogul lunar online poate fi vazut pe siteul din poza anuntului. Avantajele reprezentantului Betterware: -puteti lucra doar ONLINE -nu exista salar dar comisionul castigat poate depasi in timp 1000 euro/luna -aveti reducere de 23% din comenzi daca doriti sa comandati -inscrierea e gratuita -nu exista obligatia de a vinde/cumpara lunar -programul de lucru vi-l faceti singuri -acces non-stop la magazinul online -activitate fara riscuri, fara obligatii -puteti comanda, daca doriti, de valori mici: 10 lei de exemplu -lucrati de unde doriti -daca va place sa recrutati online sau offline castigati intre 3% si 15% din vanzarile grupei. -daca va place sa vindeti online sau offline atunci aveti 23% castig din comenzi. -daca nu cumparati timp de un an atunci veti fi sters din sistem -puteti folosi banii castigati pentru a cumpara produse cu o reducere de 90%. Nu e nevoie sa aveti EXPERIENTA, va invatam pas cu pas tot ce trebuie sa faceti, dupa inscriere. Cerinte: -varsta minima 18 ani -seriozitate -perseverenta -rabdare Pentru detalii complete va rog sa vizitati siteul mentionat in poza anuntului, sunati la telefon sau trimiteti email la acest numar.

  • Societate comerciala angajeaza agent de vanzari pentru Iasi, cu domiciliu stabil in localitatea Iasi, pentru zona Iasi. Relatii la.tel.:

  • 7

    Vrei sa lucrezi intr-un Smart Orange Store? Suntem tineri,veseli,ambitiosi,responsabili si orientati spre rezultate. Muncim,invatam permanent si facem performanta cu zambetul pe buze! Vino alaturi de noi! Esti candidatul ideal daca: - ai abilitati excelente de comunicare si putere de convingere - ai spirit de echipa si te auto-motivezi - estiresponsabil si perseverent in atingerea obiectivelor propuse - experienta intr-o companie de telecomunicatii este un plus Descrierea jobului: - Promovezi si vinzi servicii Orange in locatiile Orange Store - dezvolti si fidelizezi portofoliul de clienti - contribui la cresterea volumului de vanzari impreuna cu echipa din care faci parte - te implici pentru indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative Pachetul tau de beneficii: - salariu fix - bonusuri de performanta tangibile si motivante - contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata - pachet complex de training-uri de specialitate si formare continua - mediu de lucru placut,competitiv si stabil - apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate Dorim sa te cunoastem.Aplica acum!

  • 5

    Biroul European de Reprezentare vă oferă ocazia/oportunitatea de vă putea mări veniturile devenind consilier/agent/partener/expert în domeniul despăgubirilor, îndreptându-vă atenția către dezvoltarea activității și chiar schimbarea acesteia în domeniul în care activăm noi. Candidatul ideal: Absolvent studii medii; Experienta în vânzări/domeniul asigurărilor constituie un avantaj; Responsabil; Abilitati de planificare si organizare; Punctual; Independență și autonomie; Prezența de spirit/dinamism; Persoană organizată; Capacitate de lucru cu termene limita; Fără cazier; Permis de conducere categoria B; Propriul mijloc de transport; Foarte bune abilități de comunicare, negociere și putere de convingere; Activitatea ta va consta în: Sprijinirea persoanelor care au suferit un accident rutier și îndrumarea acesteia către societatea noastră pentru a beneficia de suport juridic și financiar; Strângerea documentelor necesare pentru dosarul de daună; Posibilitatea de a-ți crea propria echipă; Câștigarea de sume importante (comision procentual sau sume fixe). Beneficii oferite: Training de specializare; Beneficiezi de suport din partea societății pentru materialele necesare desfășurării activității (signalistică, obiecte personalizate, cărți vizită, adresă e-mail personalizată, call-center); Un sistem profesionist de colaborare, acumularea de cunoștințe și un plan dinamic de carieră; Sistem de bonusare avantajos conform condițiilor contractuale; Sistem avantajos de compensare pentru munca depusă; Posibilități nelimitate de creștere a propriei afaceri, cu sprijinul firmei. Ofertă: Firma de prestigiu, lider pe domeniul său; Servicii de top, recunoscute și apreciate în piață; Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamică și plină de oportunități; Colegi deosebiți, o echipă de profesioniști; Independență și autonomie, program flexibil; Siguranță și stabilitate pe termen lung; Șansa de a crește profesional lucrând pentru unul dintre liderii din piață; Pentru mai multe detalii vizitați: www.biouleuropean.ro Relații la telefon: 0733.133.000

  • Salveaza cautarea