Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agricultura - Silvicultura - Zootehnie

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 1

    Caut arendas pentru ~1 hectar de vie si ~1 hectar teren arabil in com.Jaristea(la 3 km de orasul Odobesti din jud.Vrancea pe drum asfaltat). CERINTE -Cunostiinte in domeniul viticol si agricol (intretinere vita de vie, lucrari necesare,etc ; -Dorinta si iubire de lucru in viticultura si agricultura; -Posesor carnet conducere tractor + tractor; Alte detalii la tel:0745145447 si zamfir.nic@gmail.com

  • Angajez persoana pentru lucrat in fermă de vaci, 12 capete,gospodărie.salariu, cazare negociabil.

  • 1

    Foarte seriosi, experienta in cultivarea si recoltarea culturilor agricole, intretinere utilaje agricole , Permis de conducere Salariul este in functie de capacitatea fiecarei persoane

  • Foarte serios, non alcol, esperienza in domeniu

  • Prim arendare exploatatie agricola posibil agroturism doar pt.meseriasi cu experienta.!

  • 2

    Descrierea postului: - Activitatea principală a postului presupune întreținerea și curățenia spațiilor verzi cu rol decorativ din amplasamentul interior și exterior, precum și aplicarea tratamentelor aferente pentru menținerea plantelor în condiții optime. Cerinţe: - experiență în domeniu sau cunoștinte avansate despre plante, în special plante exterior (întreținere spații verzi, tratament, plantarea-amplasare în functie de necesitățile fiecărei plante); - experiența de lucru în pepiniere, amenajare și întreținere spații verzi sau activități similare reprezintă un avantaj; - experiența în lucrul cu utilaje specifice (mașină de cosit, motocoasă), îndemanare. Se oferă: - pachet salarial parte fixa; - condiţii de muncă într-un mediu dinamic, stimulativ şi motivant; - posibilitatea integrării într-o echipă caracterizată prin performanţă şi succese dovedite. Detalii și contact: Ne poți contacta la: 0733 480 290 sau ne poti lăsa un mesaj si te vom contacta noi pentru toate detaliile.

  • angajez îngrijitor miniferma animale cu 10 vaci, 6 vitei și 7 porci plus păsări . se oferă cazare, mincare și salariu cu carte de munca salariu in mina între 1500-2000 in funcție de fiecare.

  • 2

    Ferma situata in Ploiesti angajez personal pentru îngrijire ferma animale și curte Ofer salariu atractiv, cazare și mancare, program flexibil

  • 10

    Societate Agricola angajam tractoristi mecanici. Salar atractiv plus avantaje. Zona Jimbolia, Jud . Timis

  • 2

    Tai lemne cu drujbe profesionale. Tai lemne cu drujbe profesionale. Tai lemne cu drujbe profesionale.Tai lemne cu drujbe profesionale.

  • 4

    Ferma lui Papuc cauta familie sau ingrijitor animale la ferma de vaci. Salariu motivant negociabil. Se asigura condiții foarte bune de cazare şi masă

  • 1

    Caut cioban in judetul satu mare

  • 1

    ANGAJAM PERSOANA SERIOASA, DOMN CU VARSTA INTRE 40 SI 60 ANI, IUBITOR DE ANIMALE PENTRU INGRIJIRE CAINI,PISICI SI GRADINA IN ZONA OTOPENI.POSESOR CARNET CONDUCERE CAT.B.PROGRAM DE LUCRU 2 TURESI 2 WEEKENDURI PE LUNA,DE LA 7 LA 22.VA RUGAM MAXIMA SERIOZITATE!

  • Ferma de legume si fructe ecologice din Tartasesti, judetul Dambovita angajam pentru CULES si pregatit, AMBALAT legume si fructe pentru comenzi care pleaca zilnic catre clienti. - femei cu varsta intre 25 si 50 de ani - cunoasterea de baza a catorva aspecte legate de folosirea calculatorului - experienta in recunoasterea plantelor este un avantaj Oferim salariu motivant, program de lucru, 8h + pauza de masa. Telefon contact 0730 574 184

  • 1

    • Asigura si realizeaza, furajarea și adăparea, corespunzătoare a suinelor. • Respecta cu strictețe toate regulile de biosecuritatea in ferma . • Participa la acțiunea de igienizare, dezinsecție și dezinfecție a halelor. • Respectă toate procedurile standard de operare; Se ofera:  Salarii competitive + bonusuri;  Gustare+Masa de pranz;  Transport;  Pachet medical Regina Maria;  Carcasa de porc;  Bonuri cadou de Paste si Craciun.

  • 13

    Cunoasteti o meserie? Nu aveti o certificare in acest sens? Nu vreti sa chetuiti multi bani si timp pretios la cursuri? Acum se poate si altfel! Daca cunoasteti una din cele 30 de meserii din oferta noastra nu trebuie decat sa sustineti examenul pentru eliberarea certificatului. Certificatul este valabil in intraga Uniune Europeana! Certificatul se elibereaza in maxim 10 zile lucratoare! 1) dulgher – tamplar - parchetar 2) zidar- pietrar - tencuitor 3) tamplar universal 4) masinist la masini pentru terasamente 5) electrician constructor 6) zugrav-tapetar-ipsosar-vopsitor 7) operator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieri (drujbist) 8) instalator instalatii tehnico – sanitare si de gaze 9) lacatus mecanic de intretinere si reparatii universale 10) mecanic auto 11) mecanic vulcanizator 12) tinichigiu carosier 13) ospatar (chelner) vanzator in unitati de alimentatie 14) barman 15) bucatar 16) brutar 17) cofetar-patiser 18) lucrator in comert 19) administrator pensiune turistica 20) camerista 21) receptioner de hotel 22) ingrijitor batrani la domiciliu 23) asistent personal profesionist 24) pizzar 25) operator introducere, validare si prelucrare date 26) montator pereti si plafoane din ghips carton 27) operator la colectatul si manipulatul lemnului (tafist) 28) gaterist la taiat busteni 29) fierar betonist 30) infirmiera 31) instalator apa si canal 32) montator sisteme tamplarie termoizolante 33) mozaicar-faiantar Informatii la adresa de e-mail sau la tel.:0756/702/887

  • NEED TRACTOR DRIVER TO WORK IN ROMANIA 600$ WITH FOOD & ACCOMMODATION PROVIDE. CALL OVER: NO 4, INTERNATIONAL BUDDIHIST CENTRE WELLAWATHA SEA SIDE (NEAR NDB BANK) Visit:http://www.rodneyrecruitment.com

  • 1

    Caut ingrijitori animale pentru o ferma de animale de la Obcioara(Moldova Sulita)Suceava.Se ofera cazare,masa si salarii:tel:0740836613

  • 1

    Angajez ingrijitor animale ferma de vaci de lapte - Zimnicea, Teleorman. Accept inclusiv familii. Mulsul se realizeaza mecanic la instalatie cu 6 posturi. Ofer cazare gratuita cu utilitati incluse - curent, televizor prin satelit, masina de spalat rufe semiautomata, aragaz cu butelie. Rog seriozitate. Angajez cu carte de munca.

  • Caut de munca in strainatate in agricultura!

  • Salveaza cautarea