Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna VIP langa poza ta de profil
Mesaje nelimitate zilnic
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Locuri de munca Bacau Hemeius

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Descriere Daca esti o persoana comunicativa si responsabila, pozitiva, ai initiativa si vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, orientata catre rezultat, te asteptam sa ni te alaturi! Ce vei face: -Vei fi prima persoana cu care intra in contact clientul in Statia de Distributie; -vei servi clientii; -te asiguri de incasarea corecta a sumelor, conform tranzactiei; -asigurarea unui spatiu ce respecta normele igienico-sanitare. Ce iti oferim: -Un mediu de lucru dinamic si placut; -Program flexibil; -Oportunitatea unei dezvoltari semnificative in timp scurt; -Salariu in functie de realizari; -Bonuri de masa; -Parteneriat Lukoil, unul dintre cei mai mari Distribuitori de Carburanti din Romania. Ce vrem de la tine: -corectitudine; -disciplina; -seriozitate.

  • 1

    Candidatul ideal Cautam un electrician pasionat, ingenios, organizat, responsabil si capabil sa munceasca cu placere alaturi de o echipa tanara. Descrierea jobului Daca vei ajunge sa ne fii coleg, vei avea urmatoarele responsabilitati: - Sa te informeazi permanent si sa iti insusesti parametrii si normele tehnice de realizare a lucrarilor de intretinere si reparatii, tipurile si parametrii functionali ai utilajelor si instalatiilor electrice, tipurile de lucrari, materiile prime si materialele de baza folosite - Urmaresti permanent respectarea parametrilor de calitate impusi prin procedurile specifice de lucru sau prin instructiunile tehnologice - Comunici informatiile despre sarcini, posibilitati si diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale - Efectueazi lucrul in conditii de securitate, in conformitate cu politica societatii, legislatia si normele de tehnica securitatii muncii specifice locului de munca Evident, vei avea si avantaje multiple. Iata ce iti oferim daca ajungi sa fi colegul nostru: - Integrarea intr-o echipa in care vei munci de placere - Un pachet financiar corect, bazat pe realizarile tale si in functie de experienta - Tichete de masa in valoare de 17 lei/zi - Transport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau Hemeius - Asigurare medicala la clinica privata Descrierea companiei Te lasam pe tine sa afli despre noi ceea ce te intereseaza. Ne gasesti si pe youtube. https://www.youtube.com/watch?v=pTUtlW8vGlI Daca te regasesti in descrierea din acest anunt, te invitam sa aplici. Date de contact: Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel.

  • 5

    Descriere Responsabilitati: – alimentarea masinilor cu materie prima – urmarirea procesului de productie si verificarea calitatii produselor – in cazul defectarii masinii anuntarea persoanei responsabile Cerinte: – studii medii – cunoasterea masinilor de injectie termoplastica – constituie avantaj – disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi Se ofera: – salariul de incadrare 1.553 net (2.676 brut) + Bonus 336 + 315 tichete masa = 2.204 ron -transport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius -asigurare medicala la clinica privata -calificare la locul de munca -posibilitate de promovare in cadrul companiei Date de contact: -str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333

  • 5

    Atributii: - desfasoara activitati de debavurare/slefuire a pieselor din material plastic - realizeaza norma de productie conform planificarii, atat din punct de vedere cantitativ cat si calitativ, prin operatia de debavurare - efectueaza autocontrol vizual la fiecare piesa executata Cerinte: - studii medii - disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi Se ofera: -tichete de masa in valoare de 15 lei/zi -prime/bonusuri -spor de weekend si ore suplimentare -transport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius -asigurare medicala la clinica privata -calificare la locul de munca -posibilitate de promovare in cadrul companiei Date de contact: -str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333

  • 1

  • Responsabilitati: - asamblarea utilajelor si efectuarea probelor de functionare - asigurarea functionarii masinilor, utilajelor si echipamentelor mecanice - diagnosticarea functionarii utilajelor - efectuarea masuratorilor mecanice de precizie si intocmirea rapoartelor de intretinere - executarea de lucrari de ajustare si asamblare a produselor in conformitate cu documentatia tehnica - intretinerea utilajelor si remedierea defectiunilor acestora Cerinte: - absolvent de scoala profesionala sau studii medii tehnice in domeniu - experienta relevanta in domeniul tehnic - spirit de organizare, responsabilitate, rezistenta la stres. Oferim : salariu atractiv -tichete de masa in valoare de 17 lei/zi - trasport gratuit pe rutele Buhusi Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau Hemeius - asigurare medicala la clinica privata Date de contact: Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel.

  • Salveaza cautarea