Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Bistrita-nasaud Nasaud

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam soferi profesionisti categ.C+E pentru echipaj frig,oferim si dorim seriozitate ,salarii atractive .,camioane E5 si E6 Scania

  • Angajez frizer, pentru cea mai veche și populara frizerie din Năsăud, relații la telefon sau la sediul firmei Năsăud piața Unirii nr. 4 (fosta Munca Colectivă.)

  • Castiga bani usor pt mai multe detalii

  • Descrierea postului: - promovarea şi vânzarea directă de telefoane mobile, servicii şi accesorii pentru telefonie mobilă; - urmărirea si atingerea obiectivelor de vânzări; - identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai bune soluţii; - oferirea de informaţii asupra caracteristicilor funcţionale ale produselor; - demonstraţii de utilizare a produselor şi serviciilor la cererea potenţialilor clienţi; Cerinţe: - studii medii sau superioare; - operare PC - MS Office, Internet; - capabil de a acumula rapid cunoştinţe noi; - abilităţi de prezentare şi convingere. Beneficii: - un pachet salarial atractiv; - bonusuri corelate cu performanţa; - telefon mobil ; - posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

  • Periks srl, o companie specializata in productia de perii industriale, cauta oameni noi care sa fie incadrati in departamentele de productie. Candidatul, în funcție de departamentul în care va fi inserat, va avea grijă de primirea ordinelor de producție, pregătirea materiilor prime și a produselor semifabricate și punerea în funcțiune a mașinilor prin controlul liniei de producție. De asemenea, va avea grijă de curățarea zilnică a departamentului și de sistemele utilizate, precum și de gestionarea corectă a deșeurilor. Sunt preferabile: Dorința de a învăța lucruri noi locuri de muncă experiență într-un loc de muncă similar Disponibilitatea de a lucra la schimburi și într-un ciclu continuu este necesară. Domenii de lucru: Periks srl, Nasaud Contract de muncă: Full time, 8h / day

  • Salveaza cautarea