Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Buzau Vernesti

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 1

    SC angajează inginer agronom cu experiență, pentru relația cu APIA, disponibil pentru relocare, pentru punctul de lucru Vernești, jud. Buzău. Se oferă salariu motivant.

  • Responsabilități: - Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei - Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti - Efectueaza vizite in magazinele de tip KAI din zona arondata ( Jud. Vrancea, Jud. Bacău, Jud. Botoșani, Jud. Iași, Jud. Suceava, Judet Vaslui, Jud. Neamț, Jud.Galati) - Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit Cerințe; experiență în vânzări Oferta: - salariu motivant - telefon mobil - mașina de serviciu - bonusuri in functie de performanta

  • 1

    Specificatii Numele companieiSC BODEGA PIETROASA SRLTip jobfull timeDescriere Locuri de muncaResponsabilități: - Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei - Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti - Efectueaza vizite in magazinele de tip KAI din zona arondata ( Jud. Brașov, Jud. Sibiu, Jud. Alba, Jud. Cluj, Jud. Timiș, Judet Bihor, Jud. Sălaj, Jud.Satu Mare) - Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit Cerințe; experiență în vânzări Oferta: - salariu motivant - telefon mobil - mașina de serviciu - bonusuri in functie de performanta

  • 2

    SC angajează Mecanic de întreținere utilaje pentru linie de îmbuteliere și ambalare -Industrie Alimentara ( vin ), la punctul de lucru din Loc. Vernești, jud. Buzău. Programul de lucru este de luni pana vineri, 8 ore/zi. Se oferă contract de muncă pe perioadă nedeterminată și salariu motivant, în funcție de experiență.

  • 1

    Angajez manipulant posesor permis auto cat B,cu sau fara experienta la magazin de materiale de constructii,situat in comuna vernesti

  • 1

    Angajez vânzătoare la magazin de materiale de construcții,situat in Comana Candesti și băieți in domeniul electric sau manipulant la depozit,pentru mai multe detalii sunați la Nr de tel:

  • Salveaza cautarea