Trimite

Căutăm colegi cu chef de joacă!

Specificații
Numele companiei HAPPYCOLOR INT SRL
Tip job full time
Locuri vacante 5

Căutăm colegi cu spirit ludic  si poftă de muncă pentru a face parte din echipa magazinului Happy Color din lulius Mall Timisoara.

Pasiunea pentru jocurile de societate  si/sau afinitate pentru domeniul art&hobby constituie un avantaj. Jobul necesita interacțiune mare cu clienții, deschidere  si dorința de a învăța permanent lucruri noi. Cunoașterea produselor  si recomandarea lor cu zambetul pe buze e la ordinea zilei.

Responsabilităti  si atribuții:

- Consilierea clienților în alegerea jocurilor  si a celorlalte produse, vanzarea acestora;

- Participarea activa la evenimentele din cadrul magazinului, sesiuni de boardgames  si jocuri pentru copii, ateliere tematice creative;

- Recepția cantitativă  si calitativă a mărfurilor, gestionarea stocurilor de marfă  si pregătirea marfurilor pentru livrare;

- Atitudine pozitiva;

- Persoană sociabilă;

- Imaginație, creativitate, inițiativă  si spirit ludic;

- Pasiune pentru domeniul creativ, art&hobby, boardgames;

- Cunostinte de operare calculator;

- Experienta in activitățile cu copiii este un atu.

Oferim:

- Pachet salarial atractiv (salariu fix plus bonuri de masă plus

bonus lunar);

- Mediu de lucru incitant  si în continuă evoluție; - Participarea la festivaluri  si diferite târguri de profil.

Tipul postului:

-angajam atât în sistem full time cât  si part time

Asteptăm CV-urile voastre pe adresa de email:

HAPPYCOLOR INT