Grupul Librarium angajeaza librari pentru Sun Plaza si Mega Mall, Bucuresti

Specificații
Numele companiei One Distribution Company

Grupul LIBRARIUM angajeaza LIBRARI, pentru librariile din Mega Mall si Sun Plaza Bucuresti.

Canditatul ideal
- Se simte cel mai bine printre cărți, îi plac filmele, muzica și vrea să fie mereu la curent cu noile trenduri şi evenimente culturale;
- Cunoaște limba engleză;
- Comunicativ, pozitiv, energic, empatic, zâmbitor și orientat să ofere servicii excelente clienților;
- Este creativ și cu iniţiativă;
- Este student sau absolvent de facultate;
- Ideal (dar nu obligatoriu) cu experienţă de lucru în librărie sau activități cultural-educative;

Descrierea Jobului
- Interacționează cu toţi clienții în mod direct, telefonic sau prin e-mail, oferindu-le informaţii, recomandă titlurile potrivite sau identifică soluţii alternative la cerinţele acestora într-o manieră prietenoasă şi profesionistă;
- Duce spre îndeplinire planogramele de aranjare a cărţilor, creează rafturi pe diferite domenii şi subdomenii conform standardelor de prezentare;
- Asimilează în mod permanent informaţii despre titluri, edituri și autori;
- Oferă informaţii despre programele de fidelizare, promoţii, discounturi;

Pachet salarizare:
- Salariu fix + bonuri de masă + bonusuri de performanta;
- Discount-uri considerabile la cărţile din librărie;
- Libertatea de a se implica şi propune proiecte noi;

Cornel Moisoiu