Trimite

Oportunitate Angajare Vânzătoare Magazin Vestimentar

Specificații
Numele companiei Quinta Strada SRL

Ești pasionată de modă și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic și plin de provocări? Suntem în căutarea unei vânzătoare dedicate și entuziaste pentru a se alătura echipei noastre dintr-un magazin vestimentar situat în Bucureștii Noi, Sector 1. Dacă ești o persoană comunicativă, cu spirit de echipă și o atitudine pozitivă, te vrem în echipa noastră!

Ce îți oferim:
- Salariu atractiv: 2.100 lei pe lună;
- Bonusuri de performanță: 2% din valoarea vânzărilor;
- Abonament RATB gratuit;
- Carte de muncă și toate avantajele legale de care te bucuri fiind angajat cu normă întreagă;
- Program de lucru flexibil: 8 ore pe zi, pe ture, ceea ce îți va permite să îți organizezi mai bine timpul liber;
- Un mediu de lucru plăcut, într-o echipă tânără și dinamică.

Responsabilități:
- Asistarea clienților și oferirea de consultanță în alegerea produselor;
- Menținerea ordinii și a curățeniei în magazin;
- Gestionarea stocurilor și aranjarea produselor în magazin;
- Operarea caselor de marcat și gestionarea tranzacțiilor financiare.

Cerințe:
- Experiență anterioară în domeniul vânzărilor constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
- Spirit de echipă și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
- Atitudine pozitivă și orientare către satisfacția clienților.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de email

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

difra_paolo