Trimite

Texile House angajeaza vanzatoare in Drobeta-Turnu Severin

Specificații
Numele companiei Textile House

Poziția de asistent de vânzări (vânzător vânzătoare) este una dintre cele mai importante pozitii din compania noastră.

Dacă decideți să deveniți un membru al echipei noastre, este necesar să fiți preocupat preocupată de domeniul modei, să vă placă să interacționați cu oamenii și să vă încânte modul unui magazin de a funcționa rapid.
Cu noi sunteți în mișcare cât e ziua de lungă, lucrând cu haine care au călătorit distanțe impresionante, din diferite țări de pe glob, pentru a ajunge la noi în magazine. Veți inspira clienții nostri, ajutându-i în incursiunea de a descopri lumea brandurilor și ajutand-i să găsească cele mai interesante și unice articole.

Candidatul Ideal
Cerintele postului:
- spirit de echipa si adaptabilitate
- flexibilitate si perseverenta
- responsabilitate si implicare
- orientare catre clienti
- seriozitate, corectitudine, punctualitate
Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Realizarea activitatii de vanzare
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
- Operatiuni pe casa de marcat
- Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie
- Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare

Oferte(bonusuri,beneficii)
- Salariu brut peste 4050 lei(compus din salariu de baza si bonusuri ) + bonuri de masa (20Lei zi lucrata)
Descrierea companiei
Textile House este prezenta pe piata hainelor second-hand incepand cu anul 1996.
Compania si-a inceput activitatea in Slovacia si a ajuns sa fie prezenta si in Croatia, Slovenia, Serbia, Bosnia, Polonia, Cehia si din 2012 in Romania (unde momentan avem 25 de magazine in Timisoara, Lugoj, Resita, Drobeta, Oradea, Marghita, Arad, Sighet, Baia Sprie, Baia Mare, Satu Mare, Zalau, Tg. Mures, Sibiu, Medias, Alba Iulia. Din 2012, an de an, compania noastra este numarul 1 in Top Afaceri Romania pe domeniul nostru de activitate.

Textile House