Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Cereri locuri de munca Ialomita

Categorii

Judete

Localitati

Pret
  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Sintem 5 baieti meseriasi cautam sa colaboram cu firme de constructii si particulari cautam lucrari,renovari interioare si exterioare gresie ,faianta rigips ,demolari,zidarie, tencuieli baieti seriosi si punctuali la munca, lucram pe jud.ialomita si bucuresti mergem si in deplasari afara din tara daca este convenabil si firma serioasa

  • Descrierea jobului • Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii; • Să propui oferte adaptate pe nevoile clienților, pentru a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie; • Să oferi informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate; • Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți; • Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea target-ului stabilit. Ce îți oferim: • Training profesional specializat; • Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă; • Program de lucru flexibil; • Salariu fix și bonus pentru performanță; • Clienți renumiți și proiecte frumoase; • Teambuilding-uri periodice, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa.

  • Icredit angajează agent vânzări in Slobozia și Amara Jud ialomita. 3 posturi disponibile

  • ANGAJAM REPREZENTANT VANZARI! Se ofera: salariu fix+bonus din vanzari! Relatii la telefon

  • Recrutam agenti / consultanti asigurari CANDIDATUL IDEAL: - Studii medii/ studiile superioare constituie un avantaj; - Cunostinte medii de utilizare PC; - Atitudine proactiva, persuasiv si perseverent; - Bune abilitati de comunicare, negociere si orientare spre rezultat; - Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj; - Spirit de initiativa si capacitate de a lucra in echipa. RESPONSABILITATI: - Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii; - Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei; - Efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte si finalizarea vanzarilor; - Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare; - Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului. BENEFICII: - Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare (cod RAF); - Finantare 24 luni de activitate, in functie de rezultate; - Grile de comisioane progresive; - Traininguri gratuite; - Posibilitatea de a promova profesional si de a deveni manager de echipa in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea desfasurata. DESCRIEREA COMPANIEI: Generali in lume Generali este unul dintre principalii jucatori in asigurari la nivel global, cu active gestionate de peste 400 mld. de euro. Are 85.000 de angajati si o forta de vanzari de peste 100.000 de persoane, ce deserveste peste 70 milioane de clienti. Generali isi desfasoara activitatea in 60 de tari de pe 5 continente. 90% din activitatea Generali este concentrata in Europa. Este cel mai mare mare asigurator de viata din Europa si se situeaza printre primii trei asiguratori europeni, fiind lider de piata in Italia si ocupand pozitii cheie in Germania, Franta, Austria, Spania si Elvetia. Generali Romania Asigurare Reasigurare SA Generali Romania Asigurare Reasigurare SA este in top 10 jucatori de pe piata romaneasca de asigurari oferind toata gama de produse de asigurare viata si non viata. Valorile pe care ne bazam sunt: orientare catre client, integritate, munca in echipa, inovatie si profesionalism.

  • Caut un job stabil în orașul Slobozia

  • Descrierea jobului: • Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii; • Să propui oferte adaptate pe nevoile clienților, pentru a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie; • Să oferi informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate; • Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți; • Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea target-ului stabilit. Ce îți oferim: • Training profesional specializat; • Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă; • Program de lucru flexibil; • Salariu fix și bonus pentru performanță; • Clienți renumiți și proiecte frumoase; • Teambuilding-uri periodice, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa.

  • Sunt studenta la Liceul Pedagogic "Matei Basarab" din Slobozia. Am experienta in lucrul cu copii.

  • Caut de muncă cu cazare gratuită bucurești Sunați la nr de telefon 0732077608 cristi

  • Sofer 15 ani experienta detin sprinter maxi caut colaborare

  • Doresc un loc de munca...am permis cat b..experienta in condus...atestat motostivuitor...atestat masinist pod rulant..

  • Salveaza cautarea