Trimite

Angajam Inginer curenti slabi

Repostat automat
Specificații
Numele companiei CBS Eastern Europe

Căutăm inginer electrician curenti slabi cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Inginerul electric va fi responsabil pentru instalarea, întreținerea și reparația sistemelor electrice și electronice în clădiri rezidențiale, industriale și comerciale.

Responsabilități:
Coordoneaza si realizează lucrări de c bl j, montaj si con xiuni la echip m ntele d curenti slabi în conformitate cu documentatia tehnica pusa la dispoziţie şi a normativelor în vigoare;
Coordoneaza si participa la lucrări de instalare d chipam nt si sisteme d securit te: detectie incendiu, control acces, supraveghere video, efractie, adresare publica si sonorizare;
Programeaza si testeaza sistemele instalate;
Acorda suport tehnic tehnicienilor sau subcontractorilor;
Intocmeste documente specifice: procese verbale, fise tehnice, devize, jurnale de service;
Coordoneaza si participa la lucrări de mentenanta a sistemelor de detectie incendiu, control acces, supraveghere video, retele de voce date, instalatii electrice;
Planifica activitatea sa si a celor din subordine;

Cerințe:
Absolvent de facultate profil electric, automatizari;
Experiența pe post similar, absolvirea de cursuri de specializare in domeniu, autorizare ANRE;
Bune cunostinte de electrotehnica si automatizari industriale (PLC-uri, bucle de masura si actionare, senzoristica, interpretare scheme electrice);
Abilitatea de a utiliza echipamente de măsurare și de diagnosticare a defecțiunilor în sistemele electrice și electronice;
Abilitati de comunicare, relationare, lucru in echipa, serios, constiincios, cu putere de munca si studiu, dornic de perfectionare;
Capacitatea de a lucra in conditii de stres și de a respecta termenele limită stricte;
Abilitati de organizare;
Permis auto categoria B constituie avantaj;
Disponibilitate deplasare in tara.

Beneficii:
Salariul în funcție de gradul calificării și al experienței;
Pachet de beneficii (reduceri și gratuități pentru servicii medicale pentru angajat și familie, tichete de masă, bonusuri de performanță, diurne, etc);
Echipamente de lucru de calitate superioară;
Oportunitatea de a lucra cu colegi specialiști calificați, dornici să îți ofere suport și care să te integreze în echipă.

Pentru informații suplimentare sună la 0749.081.411

CBS Eastern Europe