Trimite

Sef de santier (constructii) - Franta

Specificații
Numele companiei HR Intra Interim

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Germania si Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Intra Interim angajează Sef de santier (constructii) pentru un client specializat in demolare si indepartare azbest si plumb din Franța, zona Paris.

Cerințe:

Experiență în domeniu- OBLIGATORIU
Cunoașterea limbii franceze nivel mediu avansat - OBLIGATORIU
Permis de conducere categoria B- OBLIGATORIU

Responsabilități:

Centralizează toate informațiile de teren legate de diversele cereri ale clienților
Se ocupă de relația cu clienții în timpul fazei de realizare a lucrărilor
Negociază realizarea de lucrări suplimentare în colaborare cu responsabilul de afaceri
Negociază lucrările subcontractate
Realizează transferul informațiilor din piață obținute cu responsabilul de afaceri
Efectuează vizita pe viitorul șantier
Întreprinde demersurile administrative preliminare necesare
Redactează documentele tehnice
Identifică resursele umane și materiale
Elaborează contrastudiu pentru fiecare operațiune
Elaborează stadiul lucrărilor și gestionează avansarea și validarea facturii corespunzătoare
Se asigură de buna reglementare a creanțelor din partea clienților
Participă la ședințele de șantier
Monitorizează progresul lucrărilor
Asigură respectarea regulilor de igienă și securitate
Asigură aplicarea modurilor operaționale definite
Propune modificări tehnice dacă este necesar
Realizează audituri interne pe șantier (o dată pe lună).

Ofertă și condiții de muncă:

Salariu: 3000 EUR NET lună
Program de lucru: 39 ore săptămână
Cazare și transport asigurate de către angajator - camera individuală pentru fiecare persoană Asigurare medicală privată
Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
0 taxe sau comisioane la angajare
Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon 0745 988 029, în intervalul orar 10:00-17:00, de luni până vineri.

Prin apelarea numarului de telefon afisat in anunt sau prin trimiterea de mesaje catre acesta va exprimati in mod liber si neechivoc consimtamantul privind furnizarea informatiilor necesare derularii procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimtamantul poate fi retras oricand. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea prelucrarii pe baza consimtamantului inainte de retragerea acestuia.

Intra Interim