Trimite
6

Colaborator Instalator Sanitar Termice, mentenanță clădiri

Specificații
Numele companiei Semper Edificia

Suntem în căutarea unui instalator sanitar termice pentru a se alătura echipei noastre în București și Ilfov. Dacă aveți cunoștințe în domeniul instalațiilor și doriți să colaborati cu societatea noastra pentru a executa lucrari specifice la cladirile din portofoliul companiei lucrari de instalatii termice sanitare, va rugam să raspundeti la acest anunt, cu o scurta prezentare despre dvs si datele dvs de contact.

Candidatul Ideal:
Studii medii și calificare ca instalator;
Experiență anterioară în activitatea de întreținere a clădirilor constituie un avantaj;
Deținerea permisului auto categoria B;
Disponibilitate pentru deplasări în București și Ilfov;
Seriozitate și integritate.

Descrierea jobului:
Ca Instalator Sanitar Termice, veți avea următoarele responsabilități:

întreținerea și repararea instalațiilor și echipamentelor tehnice ale clădirilor din portofoliul companiei;
Realizarea lucrărilor de instalații sanitare și termice.

Beneficii:
Plata in functie de lucrarile efectuate, conform tarifului agreat de comun acord.
Posibilitate angajare, plata salariu plus bonusuri pentru lucrarile executate.

Descrierea companiei:
Suntem o firmă specializată în asigurarea mentenanței clădirilor, oferind servicii profesionale pentru cladiri de locuințe și clădiri de birouri. Ne dorim o echipă dedicată de profesioniști și punem accent pe dezvoltarea continuă a angajaților si colaboratorilor noștri.

Vă mulțumim pentru interesul arătat și vă asigurăm că fiecare aplicație va fi analizată cu atenție.

Semper Edificia