Veolia românia este în căutarea unui INSTALATOR în Chitila, Otopeni, Popesti-Leordeni

Specificații
Numele companiei Veolia Romania Solutii Integrate
Descriere

Responsabilitățile postului:

Intervenții preventive și curative la rețeaua de distribuție a apei rețeaua de canalizare.
Activitate contorizare (montare, Înlocuire), citire apometre.
Intervenții cu săpătură.

Cerințe:
Studii: medii;
Calificare: Instalator tehnico-sanitar gaze apa-canal;
Nivel experiența: 1-3 ani;
Abilități soft: responsabilitate, seriozitate, punctualitate.

Beneficii:

Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (40 de lei zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de Iarnă).
Prime și bonusuri: prime de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere,
Decontarea serviciilor de apă canalizare.
Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și 20 iulie - Sfântul Ilie).
Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite.
Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală.
Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă.

Locație post: Str. Garofițelor, Nr. 3, Otopeni, Jud. Ilfov
Str. Lalelelor, Nr. 41B, Chitila, Jud. Ilfov
Str. Alexandru Garian, Nr. 6, Popești-Leordeni, Ilfov

Program de lucru: Luni - Vineri:

Cristi Tatuca