Trimite
1

Angajăm Strungar

Specificații
Numele companiei Fort Engineering

Căutăm un meseriaș specializat în prelucrarea pieselor metalice pe strung, capabil să asigure calitatea și eficiența producției în conformitate cu standardele noastre.

Responsabilități

Configurarea și setarea corectă a strungului conform specificațiilor tehnice.
Încărcarea, fixarea și descărcarea pieselor în din strung.
Ajustarea parametrilor de prelucrare pentru asigurarea calității pieselor finite.
Efectuarea reglajelor și ajustărilor necesare pentru optimizarea procesului de producție.
Identificarea și raportarea neconcordanțelor sau defecțiunilor tehnice.
Colaborarea cu echipa de producție pentru îmbunătățirea continuă a proceselor.

Cerințe

Experiență anterioară în operarea strungurilor convenționale semiautomate automate CNC.
Cunoștințe solide despre prelucrare prin așchiere.
Abilități de citire și interpretare a desenelor tehnice.
Atent la detalii și orientat către calitate.
Respect pentru normele de sănătate și securitate în muncă.
Disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

Despre Noi

FORT Engineering este o companie care oferă servicii complete de inginerie mecanică. Procesul de producție are loc în fabrica din Cluj-Napoca
Suntem o echipă calificată de ingineri și tehnicieni, dedicați în a dezvolta soluții aplicate de inginerie, care să contribuie la succesul partenerilor noștri.

Beneficii

Suport pe toată perioada formării profesionale
Oportunități de dezvoltare profesională
Pachet salarial competitiv
Echipă dinamică
Mediu de lucru amiabil

Contact:

Anamaria

Fort Engineering