Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Montator mobila in Germania pentru Möbel Rieger

Specificatii
Numele companiei Florea Dienstleistung
Tip job full time
Limbi straine Germana
Carnet conducere B, C, E

Firma Florea Dienstleistung angajează montator mobila, vorbitor germana ,pentru bucatarii , in parteneriat cu Möbel Rieger, oferim școlarizarea in domeniul bucătăriilor. Informații la tel : 0724640104

Profilul tau
• Aveți abilități manuale
• Aveți un mod de lucru fiabil și independent
• Aveți flexibilitatea și rezistența fizică necesare
• Vă place să lucrați în echipă și să faceți diferența împreună
• Aveți nevoie de un permis de conducere valabil clasa B sau C

introducere
Noi, Serviciul Florea, activăm în vânzarea de mobilă.
Suntem o companie de dimensiuni medii, administrată de familie, cu succes și în creștere dinamică.
Noi oferim:
• angajare cu normă întreagă cu remunerare bazată pe performanță
• o flotă modernă de vehicule și instrumente de înaltă calitate
• haine de lucru de înaltă calitate și gratuite
• educație și formare profesională periodică
• O slujbă interesantă și provocatoare în cadrul unei echipe angajate într-o atmosferă de lucru foarte plăcută
• șansa de a-ți contribui punctele forte și de a te dezvolta personal și profesional

Sarcinile tale
Pentru obiectivele noastre ambițioase, căutăm întăriri și avem nevoie de sprijinul dvs. ca instalator de mobilă de acum înainte.
Sarcina:
• Încărcarea vehiculului de asamblare
• Asamblarea profesională a mobilierului la client
• Returul materialului de ambalare / eliminarea
• Cu munca dvs. vă asigurați că clienții noștri sunt complet mulțumiți după asamblarea mobilierului și că sunt distribuite referințe pozitive

Dein Profil
• Du besitzt handwerkliches Geschick
• Du verfügst über eine zuverlässige und selbstständige Arbeitsweise
• Du bringst die notwendige Flexibilität und körperliche Belastbarkeit mit
• Du hast Spaß im Team zu arbeiten und gemeinsam etwas zu bewegen
• Brauchen sie eine gültige Fahrerlaubnis der Klasse B, bzw. C

Einleitung
Wir, die Florea Dienstleistung, sind im Möbelvertrieb tätig.
Wir sind ein familiengeführtes, erfolgreich und dynamisch wachsendes mittelständisches Unternehmen.
Wir bieten:
• eine Anstellung in Vollzeit mit einer leistungsgerechten Vergütung
• einen modernen Fuhrpark und hochwertiges Werkzeug
• hochwertige und kostenfreie Arbeitskleidung
• regelmäßige Weiterbildungen und Schulungen
• eine Interessante und herausfordernde Tätigkeit innerhalb eines engagierten Teams bei einem sehr angenehmen Betriebsklima
• die Chance, Ihre Stärken einzubringen und sich persönlich und fachlich weiterzuentwickeln

Ihre Aufgaben
Für unsere ambitionierten Ziele suchen wir Verstärkung und benötigen ab sofort Ihre Unterstützung als Möbelmonteur.
Die Aufgabe:
• Beladung des Montagefahrzeuges
• Fachgerechte Montage von Möbeln beim Kunden
• Rückführung von Verpackungsmaterial/ Entsorgung
• Sie sorgen mit Ihrer Arbeit dafür, dass unser Kunde nach der Möbelmontage rundum zufrieden ist und positive Referenzen verteilt

    Aplica acum cu MicroCV
    traistadaniela

    Vezi toate anunturile