Trimite

Angajam Ospătar

Specificații
Numele companiei Restaurant New Chicago

Suntem în căutarea unui ospătar ospătăriță talentat ă și pasionat ă pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în industria ospitalității și sunteți dornic să oferiți o experiență excelentă clienților noștri, atunci sunteți persoana potrivită pentru acest rol.

Responsabilități:

Pregătirea și organizarea meselor înainte de servire
Primirea clienților și oferirea unui serviciu prompt și prietenos
Prezentarea meniului și oferirea de recomandări clienților
Preluarea comenzilor și transmiterea acestora către bucătărie
Servirea mâncărurilor și băuturilor într-un mod profesionist și atent
Asigurarea curățeniei și igienei în zona de servire
Încasarea facturilor și gestionarea plăților
Rezolvarea oricăror probleme sau plângeri ale clienților

Cerințe:

Experiență anterioară în industria ospitalității, de preferat ca ospătar
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
Capacitatea de a lucra într-un mediu aglomerat și de a menține un ritm rapid de lucru
Atenție la detalii și abilități organizatorice
Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători
Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii
Cunoștințe de bază despre igienă și siguranța alimentelor

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie
Posibilitatea de a dezvolta abilități de comunicare și relaționare cu clienții
Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță
Oportunități de avansare în cadrul companiei
Training și dezvoltare profesională
Beneficii suplimentare, cum ar fi mese gratuite în timpul programului de lucru
Dacă sunteți o persoană entuziastă, orientată către clienți și dornică să ofere o experiență deosebită în industria ospitalității, vă invităm să aplicați pentru acest post de ospătar. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu.

Daniel