Trimite

Angajam Manager Pensiune Gura Humorului

Specificații
Numele companiei Chalet 173
Descriere

Candidatul Ideal
- atitudine pozitiva si energica;
- pasiunea de a crea experiențe de neuitat pentru oaspeți;
- servicii excepționale pentru oaspeți și abilități interpersonale, cu o personalitate prietenoasă și deschisă;
- abilități clare și creative de rezolvare a problemelor;
- persoana dinamica, cu atitudine profesionista si abilitati de organizare;
- cunostinte foarte bune de operare pe calculator- Word, Excel, Outlook
- studii superioare economice sau în domeniul turismului;
- experienta in promovarea produselor oferite de unitate, este un plus;
- experienta relevanta in functie de conducere, in special in domeniul hotelier;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- cunoasterea pietei de produse hoteliere si a particularitatilor ei;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
- foarte bune abilitati de planificare si organizare a activitatilor curente
- calitati de manager.
Descrierea jobului
-mentine permanent legatura cu colaboratorii companiei
-planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea si controlul activitatilor hoteliere;
-elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor specifice;
-dezvoltarea si promovarea imaginii hotelului;
-dezvoltarea relatiilor cu agentiile de turism;
-supervizarea utilizarii corespunzatoare a metodelor de fidelizare a clientelei;
-mobilizarea personalului din subordine in vederea mentinerii standardelor inalte ale serviciilor hoteliere oferite;
-urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor
-stabilirea unor relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale;
- realizarea programului lunar al echipei de care raspunde;
- organizarea de evenimente diverse;
- posibilitatea de a sustine echipa de la bucatarie, echipa de ospatari, de a fi de ajutor acolo unde si cand este necesar;
-prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor oferite, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate.

Oferim:
- mediu de lucru placut
- sistem de bonusare
- pachet salarial atractiv
- contract de munca pe perioada nedeterminata
Descrierea companiei
Vila Chalet 173 din Voronet Gura Humorului, județul Suceava, este situată într-o zonă de vis, clienții bucurându-se de un peisaj excepțional atât iarna, cât și vara. Locația unică a Vilei Chalet 173,situata la mai putin de 500 m de Manastirea Voronet, este perfectă pentru experiențe inedite și vacanțe de poveste ce pot fi intalnite in imediata apropiere si care includ: parc de aventuri, tiroliana, piscine exterioare si interioare, turn de catarare, calarie, trasee montane, cicloturism,trasee ATV.
Pensiunea dispune de spațiu de cazare de 18 camere , de un restaurant și o terasă exterioară. De asemenea, pentru partea de relaxare și divertisment, dispune de o un spațiu de joacă pentru copii, în aer liber, doua foisoare dotate fiecare cu gratar si loc de preparare a hranei.

Chalet 173