Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Hunedoara Simeria

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajez persoana responsabila intretinere-cazare pentru o casa de oaspeti la Uroi . Persoana trebuie sa se ocupe de intretinere , curatenie si cazarea clientilor. Programul de lucru este de 8 H/zi , de luni pana vineri si salariu net de 1600 LEI . Constituie avantaj : -Permis de conducere cat B, -Domiciliu in Uroi sau Simeria . Relatii la nr 0723689594 .

  • Descrierea postului: -Manipularea marfurilor din depozit - incarcarea/descarcare coletelor; -Verificarea si asigurarea integritatii ambalajelor coletelor; -Mentinerea ordinii si a curateniei in depozit. Conditii pentru ocuparea postului: -Seriozitate; -Disponibilitate pentru program flexibil; -Permis categoria B. Beneficii: 1. FILADELFIA TURISM • Reduceri consistente pentru vacantele proprii. 2. TABITA TOUR • Transport gratuit in cazul curselor judetene si interjudetene. • Reduceri substantiale / gratuitati la cursele internationale. 3. DIREKTASIG • Oferte personalizate pentru orice tip de asigurare. 4. POŞTA TABITA TOUR • Livrare gratuita pentru coletele personale. 5. SERVOPLUS • 15% reducere la piesele auto achizitionate. • 20% reducere la manopera lucrarii. SC Tabita Tour SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

  • Caut femeie pentru îngrijire bătrână Ofer cazare masa si salariu

  • Formatie muzica populara si de petrecere din banat si ardeal pentru evenimentul important din viata ta.Formatia este compusa din solisii:Septimiu Onea si solista Anicuta Popovici, 5 instrumentisti,Dj,

  • Primul PTC Românesc! •Veți primi 0.2 RON si 0.1RON pentru reclame vizualizate. Plus puncte la fiecare reclama care poate fi convertita in bani. • 5 Ron bonus pentru înscriere. •La 20 lei veți putea retragere banii prin transfer bancar sau in paypal. •Maxim 5 minute de muncă zilnică! Va pun aici invitația sa va inscrieti https://adsonhub.ro/?ref=Nico27 Pentru mai multe detalii imi lasa=ti mesaj.

  • SC CFR IRLU sectia SIMERIA selecteaza personal personal in vederea angajarii in functiile de electrician si lacatus. Locuri de munca stabile,perioada nedeterminata,salariu motivant,alte beneficii.

  • Am descoperit pe internet ,faci bani in scurt timp,stand acasa; Pentru a obține 10 cenți, introduceți simbolurile afișate în imagine, faceți clic pe "continuați " (sau Enter) Dacă puteți recunoaște simboluri, doar să faceți clic pe "continuați " sau Enter;in doua zile am facut 400$ introducand date in timpul liber, cateva ore-trebuie sa accesezi site-ul cu urmatorul link-Pentru a obține 10 cenți, introduceți simbolurile afișate în imagine, faceți clic pe "continuați " (sau Enter). -https://yxomoney.xyz/8823482115412/ Dacă puteți recunoaște simboluri, doar să faceți clic pe "continuați " sau Enter ,iti faci cont si incepi sa faci bani,Succes! Cine ma poate ajuta si pe mine cu inca 2 recomandari. va multumesc!Vezi detalii pe www.romjob.ro

  • SC CFR IRLU sectia SIMERIA selecteaza personal in vederea angajarii in functiile de electrician si lacatus. Lcuri de munca stabile,salariu motivant,alte beneficii.

  • Candidatul ideal - Studii medii (minim 8 clase); ​- Persoana responabila; ​- Cu spirit de echipa; ​- Abilitati de planificare si organizare. ​ Descrierea jobului - Manipularea si asezarea produselor in spatiile special amenajate; ​- Participarea la verificarea produselor si a standardelor de calitate si etica; ​- Respectarea procedurilor si a standartelor de calitate si etica; ​- Participarea la inventare organizate. Noi iti oferim: - Contract de munca pe termen nedeterminat; ​- Salariu motivant; - Diferite bonusuri in functie de performanta. Pentru detalii va rugam sa contactati numarul afisat in anunt.

  • Angajam ospatari si bucatari la restaurant Ursu Negru loc Simeria jud Hunedoara tel 0744645535 e-mail

  • Firma serioasa oferim servicii de : - vanzare tabla lindab - vanzare de accesorii lindab - Montaj tabla + accesorii - Montaj fereste VELUX -Dulgherie - Reparatii - Modificari Echipa cu peste 10 ani experienta. Calitate GARANTATA Detalii la telefon:

  • Cautam un coleg sau o colega optometrist in echipa noastră. Noul membru trebuie sa fie o persoană cu spirit de echipă și cu foarte bune abilități de comunicare. Oferim: salariu dinamic și atractiv, contract de munca, mediu placut si curat, program de lucru 8 ore, cursuri de formare profesionala. Nu ezita sa ne suni la nr. 0724344894

  • Salveaza cautarea