Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Ilfov Chiajna doar cu poze

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajez sofer taxi ,tura de zi , cu atestat valabil Masina dacia Logan 2019 cu GPL. Licenta valabilă pe București. Rovigneta plătită. Duminicile și sărbătorile legale libere. Posibilitate preluare comenzi prin plata cu Card în Clever. Mai multe detalii telefonic

  • Responsabilitati: - Receptioneaza si descarca marfa primita - Scaneaza codul de pe fiecare produs - Preda marfa din depozit catre curier - Pastreaza curatenia la locul de munca Oferim: - Contract de munca incheiat pe 6 luni cu posibilitate de prelungire sau preluare - Salariu 1400 lei net - Bonus de prezenta 300 lei net - Tichete de masa de 15 lei/tichet - Transport asigurat din Giurgiu - Mediu de lucru placut Pentru orice detalii ne puteti contacta la numerele de telefon: 0757.101.338 si 0755.111.235

  • Companie de Curierat angajeaza Manipulanti marfa: Cerinţe: • Disponibilitate pentru ture de noapte sau ture de zi; • Dornic de un loc de muncă stabil, pe termen lung; • Experienţă de lucru în depozit (reprezintă avantaj). Asigurăm: Contract de muncă pe perioadă nedeterminată; Posibilitate de avansare, în funcţie de rezultate; Transport tur-retur; Salariu atractiv + beneficii. Locatie: DEPOZIT- PLATFORMA LOGISTICĂ MILITARI – CHIAJNA/în apropiere de Ciorogârla - A1 km 13

  • Salveaza cautarea