Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Ilfov Clinceni

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Fabrica de productie mase plastice situata in Clinceni, angajam tineri pentru departamentul tehnic- operatori mase plastice: - cunostinte tehnice (reprezinta avantaj); - program de lucru in schimburi; - tichete de masa; - decont de transport; - tichete cadou de Paste si Craciun; - persoana responsabila, serioasa; - reprezinta avantaj daca aveti domiciliul in Domnesti, Clinceni, Bragadiru. Persoanele interesate pot trimite cv-ul la adresa: sau pot suna la nr. de telefon: 0737.466.725.

  • Responsabilitati: - setarea, optimizarea si urmarirea parametrilor de lucru ai masinilor de injectie; - efectuarea programului de mentenanta periodica a masinilor de injectie; - urmareste buna desfasurare a productiei in sectia de injectie, atat din punct de vedere calitativ, cat si din punct de vedere al eficientei. Cerinte obligatorii: - studii de specialitate; - experienta minim 1 an; - cunoștinţe de operare PC (Word, Excel); - seriozitate. Beneficii: - tichete de masa in valoare de 15 lei/tichetul - transport asigurat/decontat - prime de Paste, Craciun

  • Bunaa, ma numesc Romelia, am 24 de ani si caut un job de preferat cu limba spaniola. Am studiat Marketing si Publicitate in Spania si am locuit acolo timp de 13 ani. Am lucrat ca si secretara, call center, etc.

  • SGS ang. ag. de securitate /pază (bărbati sau femei) pt. un obiectiv - control acces - societate comercială, în program de zi, de luni până vineri, inclusiv, de la 07.00 - 17.00. Obiectivul se află în comuna Clinceni, sat Olteni (în zona Cipita), județul Ilfov. Venituri totale nete: 1700 lei Pentru relații suplimentare : 0758111302 Petrescu sau 0734880351 Radu.

  • SC sanima pet care SRL cu sediul in centrul comunei Clinceni doresc colaborare la procent cu groomer/frizer canin si felin. Oferim mediu de lucru placut, program flexibil , procent avantajos si aparatura necesara. Pentru detalii, ma puteti contacta in privat sau la nr tel 0734341727

  • 1

    SC ARIANA STADIUM SRL angajeaza muncitor necalificat la asamblarea, montarea pieselor- 8 posturi. Cv-urile la arianastadium1@ gmail.com

  • 1

    Fabrica de productie mase plastice cauta pentru postul de analist calitate, tineri absolventi de studii superioare. Candidatul ideal * studii universitare (obligatoriu); * cunostiinte PC (obligatoriu); * cunostinte Office (in special Excel); * permis categ. B (este un plus dar nu eliminatoriu); * cunostinte limba engleza; * disponibil pentru delegatii (obligatoriu); * experienta in domeniu (este un plus dar nu eliminatoriu) Descrierea jobului * exercita controlul calitatii lucrarilor pe fazele de executie; * participa si semneaza documentele intocmite la verificarile efectuate pe faze de executie; * responsabil pentru pregatirea la timp si aducerea la zi a documentatiilor privitoare la control; * efectueaza analize calitative tehnice in cadrul proiectelor; * solutioneaza eventualele abateri de la standardele de calitate intalnite de clienti; * monitorizeaza indicatori operationali de performanta * dezvolta si implementeaza un sistem de corectare a erorilor, * alte responsabilitati date de conducerea companiei ce pot avea legatura cu activitatea postului * informeaza superiorii ierarhici despre eventualele neconformitati de calitate si propune planuri pentru imbunatatire Beneficii: * salariu motivant intre 2200-2500 ron - in functie de experienta; * tichete de masa; * decont transport / transport asigurat; * prime de sarbatori (Paste, Craciun).

  • SC Sanima Pet Care SRL cu punct de lucru in centrul comunei Clinceni doresc colaborare la procent cu groomer/frizer canin si felin. Oferim mediu de lucru placut, program flexibil , procent avantajos si aparatura necesara. Pentru detalii, ma puteti contacta in privat sau la nr. tel. 0734 341 727

  • Salveaza cautarea