Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Ilfov Clinceni

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 4

    Fabrica de lumanari SC Aliweb Candles SRL doreste sa isi mareasca echipa, in punctul de lucru din Domnesti, IF (200 m dupa bariera). Cu mic, cu mare, cu experienta sau fara, va asteptam la noi pentru a va oferi un loc de munca STABIL. Avem posturi disponibile pentru : necalificat pentru activitate productie lumanari ,nu necesira experienta ,se cere seriozitate,disciplina,persoane apte de munca ,dornice sa invete o meserie frumoasa,creativa,asteptam persoane care doresc un loc de munca stabil cu contract de 8 ore de L-V,de preferat din zona Domnesti,Clinceni,sector6,sector5. Pentru detali trimite cv Adresa:Sos.Bucuresti-Domnesti, nr.86, HALA 4, Clinceni 077090

  • Fabrica productie mase plastice angajeaza matriteri Salariu atractiv Program de lucru- 1 schimb (cu posibilitate de modificare a programului in 2 schimburi); Asiguram transport de la metrou de la Pacii sau decontam transportul cu autoturism personal Tichete de masa: 15/zi Fabrica este situata pe Sos de Centura (intre Bragadiru si Domnesti) Pentru mai multe detalii puteti apela numarul de telefon: sau trimite un email la adresa:

  • Angajez Casier Statie Distributie Carburanti Localizare: Soseaua de Centura Bucuresti (in dreptul localitatii Clinceni) Nume Statie: GAZPROM Program de lucru: 12/24/12/48 Conditii: Barbat, absolvent 10 clase Cunoasterea limbii romane la un nivel decent Domiciliul in Bucuresti sectoarele 5, 6 sau in localitatile invecinate (Bragadiru, Olteni, Domnesti, Clinceni, etc) Experienta in lucrul pe casa de marcat poate fi un avantaj Oferim: Salariu 2,400 lei brut Sporuri pentru ore suplimentare, noapte, sarbatori legale, weekend Bonuri de masa (1 bon in valoare de 15.18 lei pt fiecare zi lucrata) 20 de zile concediu de odihna/an Relatii la telefon: Dumitriu Constantin

  • Fabrica productie mase plastice - injectie - angajeaza mecanici/tehnicieni. Salariu atractiv - in functie de experienta Program in schimburi Tichete de masa: 15 lei/zi; Decont transport (asigurare transport si pentru persoanele din Giurgiu si Teleorman) Pentru mai multe detalii, ma puteti contacta la numarul de telefon: sau puteti trimite un email la adresa: Fabrica este situata pe Sos de Centura ( intre Bragadiru si Domnesti).

  • 5

    SGS ang. ag. de pază/securitate, cu domiciliul în Bragadiru, Clinceni, Dârvari, Domnești, Ciorogârla, pt activității de control acces ( monitorizare video) la un șantier din zona Ciorogârla, Județul Ilfov. Program : ture de 24 de ore. Se asigură transport de la localitatea de domiciliu și până la locul de muncă, și retur. Venituri totale: 1700 lei. Buzatu Claudiu:

  • Responsabilitati: - setarea, optimizarea si urmarirea parametrilor de lucru ai masinilor de injectie; - efectuarea programului de mentenanta periodica a masinilor de injectie; - urmareste buna desfasurare a productiei in sectia de injectie, atat din punct de vedere calitativ, cat si din punct de vedere al eficientei. Cerinte obligatorii: - studii de specialitate; - experienta minim 1 an; - cunoștin e de operare PC (Word, Excel); - seriozitate. Beneficii: - tichete de masa in valoare de 15 lei/tichetul - transport asigurat/decontat - prime de Paste, Craciun

  • Salveaza cautarea