Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Ilfov Cornetu

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Descrierea jobului: Vanzare materiale de constructii; Asigura si coordoneaza activitatile specifice de gestionare din cadrul depozitului: receptie marfa, intrari, iesiri, livrari, stocuri precum si pregatirea comenzilor in vederea transmiterii catre furnizori; Introducerea, preluarea, procesarea si transmiterea datelor aferente tuturor activitatilor derulate in depozit folosind sistemul IT de gestiune; Desfasoara daca este cazul, receptionarea, sortarea, depozitarea si inventarierea marfii; Indeplinirea la timp a sarcinilor specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic; Raspunde de buna desfasurare a activitatii din depozit din toate punctele de vedere (curatenie, optimizarea spatiului) Sunt necesare cunostinte de Microsoft Office ( word, excel), navigare internet (Gmail)

  • 1

    Societatea comerciala angajează conform legii șofer cat. C+E pentru camion cu semiremorca prelata sau bena cereale. Curse locale, interne, locația: Comuna Cornetu, județul Ilfov. Salariu 5.500 lei, net, in mana. Relații doar la telefon sau la

  • societate in com.Cornetu angajeaza mecanici auto cu experienta in domeniu auto sivulanizare.

  • Angajez vanzatoare, magazin mixt in comuna Cornetu .Mai multe detalii la nr. de telefon :

  • Salveaza cautarea