Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Industrie alimentara Ilfov Companii

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Angajam modelatori, brutari, patiseri, cofetari pentru productie in zona Pipera, jud Ilfov.

  • Descrierea postului: - transarea carnii in conditii de maxima eficienta; - prelucrarea carnii in vederea expunerii la vanzare; - pregatirea carnii in vederea productiei de preparate proaspete din carne din carne (respectarea retetelor proprii); -gestionarea stocurilor de carne Cerinte - experienta in transarea si prelucrarea carnii; - experienta in comercializarea carnii si a preparatelor din carne; - seriozitate, flexibilitate, dinamism. Oferta (bonusuri, beneficii) Salariu atractiv; Tichete de masa Beneficii*:Crăciun, Paște, Mediu de lucru si logistica moderne; Training de specialitate; Oportunitatea unei cariere intr-o companie romaneasca in continua dezvoltare

  • 5

    Angajam vanzator/vanzatoare carne si preparate din carne. Program: o saptamana lucru, cu o saptamana liber Salariu minim pentru perioada de proba este 4500 lei/luna.

  • Salveaza cautarea