Trimite

Angajam electronist

Specificații
Numele companiei Coral service group
Profesie hardware
Descriere

Anunț de angajare pentru postul de electronist!

Despre companie
Coral Service Group este o companie de service IT, fondată în 1994, care oferă soluții personalizate pentru clienți din diverse domenii. Compania are ca valori calitatea, eficiența și satisfacția clienților și se bazează pe o echipă de profesioniști calificați și experimentați.

Despre post și cerințe
Electronist

Responsabilități:
Diagnosticarea și depanarea defecțiunilor echipamentelor din service
Testarea și verificarea funcționării și conformității echipamentelor electronice reparate
Documentarea și raportarea activităților realizate

Competențe și calificări:
Studii in domeniul electronică sau electrotehnică
Cunoștințe de circuite electronice, componente, instrumente și echipamente
Abilități de comunicare, lucru în echipă și adaptabilitate
Abilități de analiză, rezolvare de probleme și atenție la detalii

Experiență:
Nu se cere un nivel de experiență

Salariu, beneficii și program de lucru
Salariu: Se acorda in functie de nivelul de pregatire.
Beneficii: bonusuri și prime - in functie de volumul de lucru
Program de lucru: de luni până vineri, între orele 9 și 18

Modalitate de aplicare și date de contact
CV-ul și scrisoarea de intenție pot fi trimise prin email, la adresa
Datele de contact sunt:
Nume - Mihai Fotu
Telefon -
Adresa companiei : Str. Scheiul de sus, Nr 26, Sector 2, București

Mihai Fotu