Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Buzau

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Disponibil online

    Job online

    Este un sait cu tranzactii financiare. Inscrierea pe linkul urmator http://l.itlinker.net/p231857 Nu costa nimic dar puteti castiga peste 100 $ / zi. Inregistrati pe contul dumneavoastra cel putin 10 afiliati , aveti instructiunile pe sait . Plata se face la minim 150 $. Eu am primit banii pe card Visa. Succes

  • 5

    Prospecteaza si identifica potentiali clienti pentru credite sau refinantari - Propune clientilor oferta de produse financiar-bancare cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare; - Mentine relatia cu clientii pe toata perioada derularii contractului de - Foarte bune abilitati de comunicare,coordonare, convingere si negociere; - Abilitati foarte bune de lucru in echipa; -Initiativa, pozitivitate si sa fie instruibil - Mentine relatia cu clientii pe toata perioada derularii contractului de vanzare

  • 18

    Activitate noua,inteligenta, excelent platita,part-time,instruire gratuita,0722588038, 0722595939. e-mail:mmoroseanu@gmail.com amoroseanu@gmail.com

  • Spune DA #oportunității ORIFLAME si hai în echipa mea! Eu te voi ajuta pas cu pas sa iti construiești propria afacere din care vei avea de câștigat toata viata ta! Esti o persoana #răbdatoare si #ambitioasa? Vrei sa fii propriul tau sef ? Atunci esti persoana pe care eu o caut ! Scrie-mi in privat si inscrie-te pe https://ro.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=1658109 pentru a putea beneficia de programul de inceput si de pana la 40% reducere la toate comenzile ! Oferte pentru consultantii noi ! Te voi suna imediat dupa inscrierea ta cu linkul de mai sus !

  • 1

    Descrierea jobului: - Coordonarea campaniilor de brand si resurse - Asigurarea succesului brandului, a dezvoltarii acestuia si obtinerea unei imagini puternice si stabile in piata; - Permanenta studiere a pietei si promovarea in online pe retelele de socializare, a brandului companiei. Candidatul ideal: - Cunostinte avansate de limba engleza; - Cunoasterea unui program de realizare si editare pentru afise publicitare, fotografii de prezentare, etc - Cunostinte de utilizare a retelelor de socializare pentru promovarea afacerii - Capacitate de planificare si organizare; - Spirit creativ. Asteptam Cv-urile dumneavoastra! Succes!

  • 2

    Firma de productie publicitara angajam muncitor necalificat pentru lucru in atelier de productie. Experienta nu este necesara. Program 8h, cu pauza de masa De preferat posesor permis auto cat B Posibilitate loc de munca permanent. Candidatul ideal: - Indemanare, rabdare, seriozitate, spirit de echipa; - Atentie la detalii; - Abilitati tehnice; - Lucru la inaltime (scara, schela); - Capacitate de asimilare rapida; - Persoana organizata. Rugam seriozitate!! CV-urile se depun la sediul firmei din Str. Victoriei, nr.121, Rm.Sarat. Pentru alte detalii folositi numarul din anunt.

  • Tratament cu Usturoi și Capixyl pentru cresterea si regenerarea parului. Contine: Sampon 500ml; Ulei concentrat 30ml; Mască pentru par 200ml; Comanda acum si beneficiezi de 30% discount

  • 1

    LUCRU LA DOMICILIU mamici , fete vă puteți ocupa part-time ( 1-2 ore / zi ) sau full time(4-5 ore / zi ) si puteti castiga bani facand ceea ce va place. ➡️ Programul vi-l faceți cum doriți ➡️Dacă sunteți interesați,lasati un com aici.✍ Job pentru mamici ‍si fete ♀️

  • Salveaza cautarea