Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Gorj

Categorii

Judete

Localitati

Pret
  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Te asteptam. Oferim contract. Avem un sistem de lucru foarte usor. Pentru mai multe informatii trimite mesajul ” detalii " la adresa de e-mail: claudiu.capitanu.1@gmail.com Va multumim si va asteptam alaturi de noi!

  • Vrei sa faci parte din frumoasa si ambitioasa noastra echipa de manageri, sau vrei castiguri suplimentare? Informeaza-te acum, cere informatii cat mai repede despre companie ! Poti avea castiguri doar ca user simplu, ca moderator de anunturi ,supramoderator ,manager si alte pozitii. Totul e in baza unui contract legal. Trimite ” INFO ”, numai la adresa de e-mail: ginaofficeheyadoo@gmail.com Nu lasati mesaje pe acest site ca nu raspundem. Va multumim !

  • Ai cateva ore libere pe saptamana? Vrei sa cresti bugetul lunar al familiei? Vino sa te alaturi unei echipe dinamice de agenti de vanzari pe noua piata libera a energiei din Romania.Cautam persoane cu abilitati de comunicare,determinate,cu sau fara experienta. Training gratuit.Anuntul este valabil in toata tara !

  • Broker pe piata de energie cautam colaboratori in toata tara pentru incheierea de contracte. Profilul candidatului : abilitati de comunicare persoana persuasiva,motivata,optimista si sociabila Oferim castiguri substantiale luna de luna. Nu se solicita experienta. Oferim instruire gratuita.

  • Responsabilitati: - Prezentarea si promovarea ofertelor prin telefon; - Facturare si Procesare comenzi; - Persoana atenta, meticuloasa, dinamica, cu bune abilitati de organizare si cu initiativa in realizarea activitatilor. Rugam seriozitate.

  • Dragi romani,recrutam part time agenti operatori sondaje pe teren.E o munca frumoasa curata si bine platita.Oferim training gratuit.Se cauta in special studenti/studente .Plata este foarte buna raportat la timpul f flexibil de munca.Pentru detalii sunati la sau trimiteti un mail insotit de judetul adresa si numele dvs cat si nr de telefon pe cinste si corrctitudine si oferim acelasi lucru.Va asteptam in echipa noastra!nr tel e-mail

  • Suntem in cautarea unui copywriter creativ ce cunoaste gramatica limbii romane, pentru a face continut de calitate pentru site-urile noastre si ale clientilor. Cv-urile se vor trimite pe - info@agentieseo.com

  • Salveaza cautarea