Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Gorj

Categorii

Judete

Localitati

Pret
  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Te asteptam. Oferim contract. Avem un sistem de lucru foarte usor. Pentru mai multe informatii trimite mesajul ” detalii " la adresa de e-mail: claudiu.capitanu.1@gmail.com Va multumim si va asteptam alaturi de noi!

  • Vrei sa faci parte din frumoasa si ambitioasa noastra echipa de manageri, sau vrei castiguri suplimentare? Informeaza-te acum, cere informatii cat mai repede despre companie ! Poti avea castiguri doar ca user simplu, ca moderator de anunturi ,supramoderator ,manager si alte pozitii. Totul e in baza unui contract legal. Trimite ” INFO ”, numai la adresa de e-mail: ginaofficeheyadoo@gmail.com Nu lasati mesaje pe acest site ca nu raspundem. Va multumim !

  • Broker pe piata de energie cautam colaboratori in toata tara pentru incheierea de contracte. Profilul candidatului : abilitati de comunicare persoana persuasiva,motivata,optimista si sociabila Oferim castiguri substantiale luna de luna. Nu se solicita experienta. Oferim instruire gratuita.

  • Ai cateva ore libere pe saptamana? Vrei sa cresti bugetul lunar al familiei? Vino sa te alaturi unei echipe dinamice de agenti de vanzari pe noua piata libera a energiei din Romania.Cautam persoane cu abilitati de comunicare,determinate,cu sau fara experienta. Training gratuit.Anuntul este valabil in toata tara !

  • Responsabilitati: - Prezentarea si promovarea ofertelor prin telefon; - Facturare si Procesare comenzi; - Persoana atenta, meticuloasa, dinamica, cu bune abilitati de organizare si cu initiativa in realizarea activitatilor. Rugam seriozitate.

  • Devino reprezentant Avon. Ai castiguri pana la 40%. Primesti cadouri la fiecare comanda de minim 150 lei. Pentru mai multe detalii te astept in privat.

  • Cine suntem noi ? Cea mai mare retea de magazine de accesorii GSM si IT din tara. Unul dintre principalii parteneri prepaid Vodafone, Orange si Telekom. Formam o echipa dinamica, unita si determinata cu peste 250 de angajati. Fidelitatea, experienta si performanta sunt rasplatite prin dezvoltare profesionala. Asa am crescut pas cu pas de la una la peste 150 de locatii. Ne dorim ca impreuna sa: - promovam imaginea, produsele si serviciile ROBESTSHOP; *oferim clientilor cea mai buna experienta de vanzare si post-vanzare; * folosim vanzarea consultativa si proactiva; * luptam impreuna pentru depasirea obiectivelor; * contribuim la crearea unui mediu de lucru care sa faciliteze succesul echipei; *gestionam eficient si responsabil stocurile; *respectam procesele si procedurile interne avand la baza principii etice; * ne dezvoltam permanent si invatam in fiecare zi sa fim mai buni pentru clientii nostri. CERINTE: *experienta in vanzari *bun organizator *fire deschisa si comunicativa *capacitate de consiliere si interactiune cu clientele si colegele de magazin *cunostinte operare PC si casa de marcat *cunostinte generale IT si in special telefoane si accesorii. Cum iti rasplatim munca? Un pachet compus din: *salariu fix; * comisioane si bonusuri lunare, in functie de realizari; *incentive-uri; * concursuri cu premii; *traininguri si oportunitati de formare; *oportunitati de dezvoltare in echipa si o cariera solida in vanzari.

  • Salveaza cautarea