Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Neamt

Categorii

Judete

Localitati

Pret
  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Daca ai nevoie de un venit suplimentar incearca afacerea FW's. Ai o multime de avantaje: -produse de calitate si preturi mici; -discount de pana la 42%; -comsion nelimitat pentru afiliatii inscrisi. Nu e obligatoriu sa faci comenzi ,lucrezi de acasa cateva ore pe zi, iti construiesti reteaua de afiliati si ai castiguri nelimitate. Detalii la email: axanseo@gmail.com Succes!

  • "Lucrul în echipă este capacitatea de a lucra împreună pentru o viziune comună. Abilitatea de a direcționa împlinirea individuală spre obiectivele organizate. Este combustibilul care permite oamenilor obișnuiți să ajungă la REZULTATE NECOMANDANTE " "Un grup de oameni care împărtășesc un obiectiv comun pot ajunge la IMPOSIBIL" Pentru valutarea acestei oportunitati , trimite un mesaj pe Whatsapp la numarul 0749636084.

  • Descrierea jobului: – oferă şi vinde clienţilor, persoane juridice, produsele companiei la sediul acestora; – oferă consultanţă şi suport clienţilor din portofoliu; – administrează, întreţine şi dezvoltă o relaţie cât mai bună cu clienţii; – prospectează permanent piaţa pentru identificarea de noi clienţi şi pentru creşterea cotei de piaţă a produselor companiei; – urmăreşte atingerea target-urilor de vânzări şi a obiectivelor individuale stabilite de către superiorul direct; - mercantizeaza produsele in magazine conform standardului companiei; – pachet salarial atractiv format din: salariu net fix 1.800 lei + bonuri de masa + bonus lunar garantat – în corelaţie cu valoarea produselor vândute; - masina, telefon, tableta;

  • Esti candidatul potrivit daca: - Ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare - Ai abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile - Esti dornic de afirmare si de a invata lucruri noi - Privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare - Ai cel putin studii medii - Experienta minima in vanzari directe (fara a fi obligatorie) Cerinte: - persoana organizata si responsabila - abilitati de comunicare si negociere - spirit de echipa - atitudine pozitiva - dorinta de afirmare Descrierea jobului - Identifica noi clienti si propune oferta comerciala a companiei. - Incheie contracte de energie electrica si gaze naturale. - Indeplineste si depaseste target-ele de vanzari alocate. - Identifica si propune noi posibilitati de crestere a portofoliului de clienti. - Acuratete in completarea documentelor si rapoartelor. Se ofera: - contract de munca 8h/zi - salariu fix + comisioane - training Activitatea necesita deplasare pe teren „DOOR TO DOOR”. Cu masina de serviciu. Pentru incheiere contracte energie electrica si gaze naturale.

  • Misiunea noastră Este de a aduce marketingul într-un mod profesionist la toate tipurile de companii și de a le orienta spre atingerea obiectivelor și gestionarea identității lor online și offline, astfel încât acestea să fie companii omnichannel și coerente. Ne pute-ti vizta website-ul: https://agentia-digitel.webnode.ro/

  • Salut! :) Recrutam promoteri fete (varsta minima 18 ani ) pentru o campanie de informare la raft in Piatra Neamt, in mai multe centre comerciale. Perioada campaniei : 12 aprilie – 27 aprilie , se va activa cu contract pe perioada determinata . Aspectele legate de remuneratie se vor stabili in urma unui interviu . Daca esti interesata astept mail-ul tau cu Cv-ul(sau mesaj in privat cu date despre tine, nume prenume, numar de telefon, varsta si zona in care vrei sa activezi) impreuna cu 2 fotografii la adresa de mail andreea@pinpointconcept.ro! :)

  • Salveaza cautarea