Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Notificari in timp real la cautari salvate si anunturi favorite
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Marketing Publicitate Sibiu

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 18

    Activitate cu un sistem bine definit,verificat -prin informare si reclama Activitatea a multiplicarii castigului -cu spirit de achipa Activitate simpla si copiabila -poti deveniiliderul unei echipe de succes Activitate globala -o masina la care trebuie doar sa invarti cheia Activeaza-ti visele ne-negociabile si vinoalaturi de noi!

  • 1

    O activitate in care poti castiga din consum, recomandare a produselor si a planului de compensare. DAR poti beneficia de castiguri mai mari sau nelimitate din construire de echipe. Da, lucram in echipa intr-un sistem foarte bine pus la punct copiabil si cu sustinere si ajutor din partea indrumatorului, al managerului si al companiei iar castigurile sunt in functie de implicarea ta si a echipei care se formeaza Cu avantaje de cursuri de dezvoltare si instruire gratis, cu castig din toata structura ta, .Nu esti singur/a, inveti, aplici si castigi. Da si tu poti face aceasta activitate cu pasi mici siguri care iti aduce venituri, pentru ca este simplu, copiabil, fara investitii mari. Un plan de compensare benefic, nivelul odata atins nu se pierde, ramane pe viata cu drept de mostenire doua generatii. Pentru a face acea schimbare in viata ta la care poate visezi de mult, si nu ai indraznit....rescrieti poveste, da drumul povestii vechi si indrazneste sa-ti rescri o noua poveste cu mai mult timp pentru familie, cu vacante platite de companie, cu alte venituri, cu libertate....... Avem exemple palpabile ale persoanelor care au reusit si care vor impartasii cu tine experienta lor. Aceasta afacere, activitate de suflet cum imi place mie sa-i spun va va schimba viata in bine. DAR pentru a le atinge este esential sa treci la fapte sa actionezi. INCEARCA, ACTIONEAZA ,VINO ALATURI DE NOI NU AI CE PIERDE, DOAR DE CASTIGAT

  • 24

    Vrei sa-ti dublezi salariu?

  • 2

    Responsabilități: Initiațivă în propunerea de strategii noi de dezvoltare și promovare; Planificarea și realizarea strategiilor de marketing online; Gestionarea interfețelor de social media, redactarea conținutului, administrarea zilnică a paginilor noastre; Editare photo și video; Cerințe post: Capacitate de analiză și sinteză în domeniul marketing-ului; Limba engleză nivel avansat; Beneficii: Mediu de muncă excelent; Salar atractiv și motivant; Prime, premii și bonusuri, bonuri de masă;

  • Schwarz Gruppe Int este un brand cunoscut pe piața din România, specializat pe vânzarea de tonere ECO-OEM si servicii de Grafica & Print. Echipa noastră înseamnă fețe zâmbitoare, comunicare familiară, respect și încredere. Ne place să învățăm zilnic unii de la alții (angajați, clienți, parteneri) și vrem să te sprijinim pe tine să-ți maximizezi potențialul și să contribui într-o echipă entuziastă. Ne bucurăm de implicarea continuă în proiecte inovative și nu avem timp să ne plictisim. SCHWARZ GRAPHIC - CREATIVE PRINTING Este departamentul nostru de productie publicitara prin care punem la dispozitie un pachet de solutii complete: grafica, productie publicitara, print pvc de mari dimensiuni, semnalistica magazine & hale industriale si personalizari & inscriptionari full color. Locația jobului- Sibiu Responsabilități Operator Digital (Printer, Cutter Plotter ) DTP-ist, Grafician Pregătește documentele pentru imprimare Așează documentele primite de la agenții/client în formate optime de producție în funcție de tipul de material, dimensiune și tehnologia de imprimare. Realizează layouturi iîn urma brief-urilor primite Operează imprimanta digitală Mimaki Printer CJV150-160 Operează Gravator Laser Operează Cutter Plotter Identificarea neconcordanțelor apărute între documentul pregătit și printul martor existent( dimensiune, conținut) Cerințe 2-3 ani experiență în domeniu Grafică, DTP, operare Tipar Digital, Tipar de Mari Dimensiuni Cunoștințe tehnice de bază (sarcini mici/ medii/ mari asamblare, dezasamblare, tăiere, lipire etc) Pricepere în a lucra cu o varietate de materiale și de a găsi soluții sau de a respecta soluțiile oferite la asamblări Operare PC Windows - Microsoft (Word, PowerPoint, Access, Outlook) Adobe Photoshop, Corel Draw, RasterLink Capabil să coordoneze mai multe proiecte simultan, respectând termenele Carnet de conducere Cat B Abilități Creativ și orientat către detalii. Persoană plină de entuziasm, cu abilități de comunicare. Bun lucrător în echipă și rezistent la stres, disponibil la extra time și deplasări când este nevoie. Beneficii Salariu fix Bonuri de masă Ore suplimentare plătite Abonament de sănătate Măriri salariale anuale, în funcție de performanțe Mediu de lucru profesionist, între prieteni Program full-time și stabilitate pe termen lung Posibilitatea de a crește împreună cu noi Salariul exprimat este orientativ si se negociaza în urma interviului in functie de cunostinte si abilitatile fiecaruia. Dacă vrei să ne cunoști, să înveți și să te dezvolți alături de noi, și nu în ultimul rând să-ți petreci zilele de Luni până Vineri alături de noi, salută-ne cu un CV . Te așteptăm în echipa noastră!

  • 3

    Se angajeaza tanar ,sa aiba cunostinte PC,carnet de conducere cat.B. cunoscator limba engleza pentru a muncii in cadrul Studioului Audio-Video-Foto Matteo Medias. VINO DOAR DACA DORESTI SA INVETI!

  • Disponibil online

    Loc de munca

    Lucrează de acasa , loc de munca la distanță, ai nevoie doar de telefon , compania se numește Esmall și poți câștiga între 150-1350 USD lunar. Detalii în privat , sms pe numărul de telefon.

  • Salveaza cautarea