Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menajere Cluj

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 1

    Caut o menajera tinara pt curățenie si călcat o data pe saptamina

  • 1

    Domn caut o menajera care știe sa facă curat si sa calce tel

  • Firma de curatenie angajam doamna cu program 8 ore.Informatii la tel. de luni pana vineri.

  • 1

    Caut o fata pentru postul de menajera si călcat o data pe saptamina în Cluj Napoca tel

  • 3

    Domn caut o tinara serioasa curata priceputa la curățenie si calcat

  • 3

    Caut o fata pt menajerie si călcat o data pe saptamina tel

  • Firma de curatenie cu obiective in toata tara angajeaza operatori de curatenie in Jucu. Zona TRC Park ,DN1C Program 4ore /zi de luni pana vineri , interval orar 10.00-14.00 Se lucreaza cu contract de munca. Toate zilele legale sunt libere.

  • 2

    Doamna serioasa, muncitoare si cu experienta, ofer servicii de curatenie la domiciliu in Cluj-Napoca. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contacta la numarul de telefon din anunt.

  • 3

    Caut o fata curata priceputa pentru curățenie si călcat în Cluj-Napoca tel scrie-mi pe wattsap si îți răspund sigur

  • 2

    Pensionar, zona autogară, linia 31,apt două camere, doresc servicii casnice de două ore, de două ori pe săptămână, telefon

  • Caut doamnă pentru menaj în SUA. Pentru detalii suplimentare, suna i, vă rog, la nr. de tel. .

  • 1

    Caut o menajera tinara pt curat și călcat o data pe saptamina 3 ore

  • 3

    Caut femeie serioasa, nefumatoare, nealcoolica, pentru ingrijire persoana varstnica la domiciliu, 4 ore, o zi pe saptamina,(deocamdata) cu probabilitatea de extindere a programuluii, in Cluj-Napoca. Persoana se deplaseaza mai greu, necesita sprijin pentru igiena personala si menaj usor. Oferim plata in concordanta cu standardele de pe piata. telefon

  • 1

    Part time! Loc de munca în Cluj str Oasului (zona auchan/jisk) curățenie de întreținere zilnica 1,30h/zi, interval orar 11am-12:30pm de luni pana duminica. Mai multe info la nr.de tel. .

  • Angajam femeie de serviciu part-time - zona Someseni

  • Familie, cautam femeie la curatenie, casa cu etaj, Dambul Rotund. De 2 ori pe luna.

  • Doamnă serioasă, 40 de ani, cu vasta experienta în curățenie, efectuez servicii de curățenie săptămânală, generala, călcat haine la cele mai înalte asteptari. Ofer și pretind seriozitate, la cerere pot oferi și recomandări de la cei cu care colaborez!

  • D-na cu experienta dobandita in strainatati,f.curata,ingrijita,cu respect si bun simti,educata,ofer serviciile asistenta pers.varstnice,supraveghere copii si daca e cazul fac si menaj,inclusiv gatesc cat mai sanatos.Tel.

  • 2

    Buna,sunt o persoana curată,amabila,sociabilă ,atenta la detalii și sunt in căutarea unui loc de munca ca și menajera .

  • 1

    Descrierea postului: Pozi ia de Debarasator presupune executarea de activită i menite să asigure debarasarea meselor i men inerea ordinii i cură eniei în zona Food Court Iulius Mall; Cerin e: - studii medii; - rezistenta la munca sustinuta; - seriozitate, punctualitate; - integritate fizica si psihica; - spirit practic. Se oferă: - salariu fix + bonuri de masa; - condi ii de muncă deosebite, într-un mediu placut; - posibilitatea integrării într-o echipă tânăra, caracterizată prin performan ă. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon .

  • Salveaza cautarea