Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menajere Cluj

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • asi apela la o fem modesta ptr menaj curatenie la intelegere si in timpul liber DEJ zona numai0767584454

  • Ofer loc de munca, part time 1:30h /zi. Curatenie / intretinere . Programul interval 11:00-13:00 inclusiv sambata ,duminica. Locatie str. Oasului, Cluj. Perioada nedeterminata. De preferinta sa locuiasca in zona. Mai multe info la tel: , nu raspund la mesaje. Rog si ofer seriozitate!

  • Doamna cu experienta ingrijesc/administrez o persoana in varsta 2-4ore /zi de luni pana vineri. Execut plati, scos retete, administrat medicatoe, cumparaturi, gatit. ,tel.

  • Firma de curățenie preluam scări de bloc , birouri etc . Oferim servicii de calitate la cele mai bune preturi . Contactați- ne cu încredere . Telefon 0766830397

  • 1

    Caut o fata curata priceputa pentru curățenie si călcat în Cluj-Napoca tel scrie-mi pe wattsap si îți răspund sigur

  • Domn caut o menajera care știe sa facă curat si sa calce tel

  • Caut o fata pentru postul de menajera si călcat o data pe saptamina în Cluj Napoca tel

  • Caut o menajera tinara pt curățenie si călcat o data pe saptamina

  • Domn caut o tinara serioasa curata priceputa la curățenie si calcat

  • 1

    Buna,sunt o persoana curată,amabila,sociabilă ,atenta la detalii și sunt in căutarea unui loc de munca ca și menajera .

  • 1

    Caut o fata pt menajerie si călcat o data pe saptamina tel

  • 5

    Servicii curățenie și gătit, pensionar,zona Dimbul Rotund,tel 0741774084,nu sunt pretentios

  • buna ziua oferim servicii de curatenie si ingrijire varsnici pentru ce.i interesati ne puteti suna sau lasati sms si va conttactam noi pentr_u oferta/pret ,luam in considerare doar mesajele serioase .Garantia satisfactiei este de 98%,multumim

  • Detin o bogata activitate ca bona,menajera,in tara si in strainatati ,fostt cadru didactic,d-na f.pedanta,cu mare dragoste pentru copii,caut un job in domeniile full time/part time ,pe termen lung.Tel;

  • 1

    Firma de curățenie preluam scări de bloc , birouri etc . Va oferim servicii de calitate la preturi avantajoase . Telefon 0766830397. Contactați- ne cu încredere .

  • D-na cu experienta dobandita in strainatati,f.curata,ingrijita,cu respect si bun simti,educata,ofer serviciile asistenta pers.varstnice,supraveghere copii si daca e cazul fac si menaj,inclusiv gatesc cat mai sanatos.Tel.

  • 1

    cautam o ingrijitoare pentru o femeie in varsta care sa ajute la treburile gospodaresti cu posibilitatea de a locui acolo sau depinde de situatie ..va rog detalii la telefonul .multumesc

  • 2

    Femeie serioasa nefumatoare, antialcoolica cu vechime de peste 20 ani in domeniu caut sa ingrijesc persoane varstnice in Cluj-Napoca sau localitatile limotrofe. Detin recomandare de la ultima familie.

  • Descrierea postului: Angajam personal de curatenie pentru spatii comerciale, birouri, cabinete de avocatura si farmacii in Belgia. Angajatele vor necesita carnet de conducere pentru a se putea deplasa in echipe de 2 persoane de la un obiectiv la celalalt. Cerinte: Femei cu permis de conducere categoria B Cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel conversational Beneficii: Cazare gratuita si cheltuieli incluse Asigurarea a 3 zboruri pe an pentru concediu in tara Transport gratuit pana in Belgia Se ofera echipament, telefon de servici si masina Salarizare si program: 1200 euro/ 160 ore lunar

  • Se angajeaza Ingrijitor curatenie - sex feminin. Obiectivele postului -efectueaza zilnic curatenia in condi ii corespunzătoare a spa iului repartizat si răspunde de starea de igiena a birourilor, coridoarelor, casa scării, a u ilor, ferestrelr, băilor, w.c-urilor, etc. -transporta deseurile menajere pe circuitul stabilit, răspunde de depunerea lor corecta in recipiente,

  • Salveaza cautarea