Trimite

Tehnician mecanic utilaje de constructii

Specificații
Numele companiei Fix Utilaje Service SRL
Tip job full time
Locuri vacante 2
Descriere

Descrierea postului:
Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje (excavatoare, incarcatoare frontale, buldozere, buldo-excavatoare, mini incarcatoare, compactoare, etc.) la sediul clientului sau in atelierul propriu, constand in diagnoza echipament defect, precum si efectuarea operatiunilor de reparatie si montaj piese de schimb.

Cerinte:
- studii tehnice (absolvent de liceu cu profil mecanica sau electrica. Reprezinta un avantaj absolvirea unei facultati cu profil mecanica, hidraulica, electronica)
- experienta in reparatia de sisteme complexe (utilaje de constructii sau agricole)
- cunostinte in domeniul electric reprezinta un avantaj
- disponibilitate de program prelungit si de deplasari la sediul clientiilor care solicita reparatia.
- pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic
- cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj
- interes pentru echipamente grele
- spirit de initiativa si cooperare; capacitati de analiza si sinteza;
- capacitatea de lucru in conditii de stres si termene limita
- permis de conducere categoria B

Beneficii:
- salariu motivant si bonusuri de performanta
- lucru intr-o echipa de profesionisti, dinamica si bine pregatiti, dispunand de echipamente si scule noi si de ultima generatie

Despre Fix Utilaje:
Fix Utilaje este o companie ce activeaza in domeniul reparatiilor utilajelor de constructii, nacelelor si a macaralelor mobile. Suntem parteneri cu cei mai mari distribuitori de piese de schimb.
Reparam cu predominanta marcile CAT, Volvo, Liebherr, Merlo dar in acelasi timp si CASE, Komatau, JCB, Hitachi, Bobcat, Manitou, Kramer, Hyundai, Kobelco, New Holland.

Ne puteti contacta prin intermediul adresei de email (pentru a trimite CV) sau a numarului de telefon din anunt. Deasemenea ne puteti lasa un mesaj prin aplicatie si va vom contacta in cel mai scurt timp.