Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Controlori calitate Companii

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    PENTRU INFORMATII SUNATI LA NUMARUL DE TELEFON:0722.401.488. EXPERIENTA IN MONTAJ NECESARA ! Mobexpert formeaza una dintre cele mai performante echipe. Crestem repede si avem nevoie de oameni entuziasti si buni care sa faca ziua mai frumoasa pentru oameni. De ce sa ne alegeti ? Grupul Mobexpert este de 25 de ani liderul pe piata de mobilier din Romania. Va asteptam la noi pentru transportul si montajul mobilierului la domiciliul clientilor. Daca vreti sa va alaturati echipei noastre, asteptam sa ne sunati la numarul de telefon 0722.401.488.

    Repostat automat
  • Ne extindem echipa de calitate din cadrul fabricii Transilvania Pack & Print din Șura Mică, Sibiu. Căutăm o persoană cu: Experiență pe domeniul calității sau dorință de a învăța; Disponibilitate pentru muncă în două schimburi; Cunoștințe de limba engleză (nivel mediu); Cunoștințe de operare PC (nivel mediu). Principalele atribuții: Control pe fluxul de producție; Realizare audit de produs; Tratare neconformită i clienți; Efectuarea de analize de laborator; Efectuarea de contraverificări; Emitere de rapoarte specifice; Întocmire declarații de conformitate pentru client. Beneficii: Tichete de masă; Tichete cadou; Al 13-lea salar; Transport asigurat / decontat. Descierea companiei: Grupul Rondo Ganahl este un grup Austriac care își are rădăcinile în 1797. Afacerea de bază este fabricarea / colectarea hârtiei și producerea de ambalaje din carton ondulat. Cu cele mai moderne utilaje se produc ambalaje de cea mai înaltă calitate, stabilindu-se noi standarde în industria cartonului ondulat și oferind clienților produse fabricate cu precizie și imprimate în mod impecabil. Transilvania Pack and Print, un principal furnizor de ambalaje tipărite offset din hârtie și carton duplex/triplex, a fost achiziționată în decursul anului 2019 de către grupul Rondo Ganahl prin subsidiara sa din România, Rondocarton. Prin această achiziție, Rondocarton intenționează să-și întărească și să-și extindă portofoliul, consolidând și mai mult poziția de unic partener de soluții de ambalat pentru clienții săi

  • 3

    Manpower angajeaza stivuitorist din Timisoara Se ofera: - salariu de incadrare: 3200 RON brut - tichete de masa: 15 lei/zi lucrata - prima de Pasti si Craciun 250 RON net; prima de vacanta -spor de vechime 120 RON/ luna dupa 1 an de activitate - program de lucru in 3 schimburi; Transport asigurat: Timisoara, Uihei, Sandra, Biled, Becicherec, Sanandrei, Dudestii Noi, Periam, Pesac. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne sunati la numarul de telefon

  • 3

    Responsabilitati: Control marfuri receptie / livrare, incarcare / descarcare, vagoane / nave / barje entry level / operare stocuri in MS Word Excel Salariu la angajare: 1500 RON net + bonuri masa Se lucreaza in ture: 12-24/12-48 Cerinte: - Absolvent studii medii sau scoala profesionala - Limba engleza mediu - Operare calculator (Word + Excel) - Carnet conducere categoria B Rog trimiteti CV pe:

  • 10

    Pentru proiectul de Firewall (verificare produse finite) pe care il avem in momentul de fata la unul dintre producatorii de volane din Arad cautam colegi din Arad (municipiu) cu experienta relevanta in controlul calitatii (fabrica sau firme de sortare). Numarul de telefon este scris mai jos cu litere. Responsabilitati - controlul pieselor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru) - respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate - informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control - intocmirea de rapoarte de lucru Oferta - salariu avantajos (3320 brut) - tichete de masa (12 RON pentru fiecare zi lucrata) - oportunitate de a efectua ore sambata si/sau duminica (ore cu spor) - transport oferit la nivel de municipiu Arad prin rutele clientului Detalii la telefon ZERO-SAPTE-TREI-TREI ZERO-ZERO UNU-UNU CINCI-UNU

  • 7

    Cerințe: -control vizual in baza unor instructiuni de lucru -retusare piese metalice -separare in piese acceptate, respinse -intocmire rapoarte de lucru -acuitate vizuala si atentie la detalii -disponibilitate ore weekend Condiții: -cazier curat -minim 8 clase -apt medical pentru efort fizic -instruire la locul de munca -calificarea in una din meseriile: sculer matriter, slefuitor, lacatus mecanic, ajustor, prelucrator prin aschiere, controlor calitate, precum si cunostiinte de utilizare a echipamentelor de masura si control reprezinta un atu. Responsabilități:​ -pentru calitatea activitatii prestate -conform fisei postului Va rugam contactati telefonic (0722518576) pentru mai multe detalii

  • 2

    Exact Systems este o companie ce furnizeaza servicii de selectare, inspectie si reparatii ale componentelor si produselor finite pentru industria auto. Lider in domeniul serviciilor de calitate, compania se afla intr-o continua dezvoltare si extindere, astfel ca suntem mereu in cautarea de profesionisti care sa faca parte din echipa noastra. Alatura-te si tu echipei noastre din Brasov! Daca : - Ai indemanare și vedere buna; - Munca in schimburi nu reprezinta o problema pentru tine (3 schimburi); - Te consideri o persoana serioasa si responsabila. Experienta anterioara într-o companie din industria auto reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie; Responsabilitati: - Realizeaza inspectia calitativa a pieselor in baza instructiunilor de lucru si a mostrelor puse la dispozitie; - Identifica deficientele de calitate; - Refuza calitativ produsele care nu se incadreaza in conditiile de calitate impuse; - Intocmeste rapoartele aferente inspectiei de calitate. Beneficii: - Salariul 1850 RON net; - Tichete de masa de 16 RON/zi; - Prima de instalare de 300 RON; - Transport asigurat; - Plata orelor de noapte cu 125%; - Plata orelor suplimentare si de weekend cu 175%; - Training la locul de munca; - Posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional. Pentru detalii te asteptam la

  • 1

    FABRICA DE INCALTAMINTE, SC RISCOSSA PRODUCT SRL, CU PUNCT DE LUCRU IN COMANESTI, STR. CRINULUI, NR. 15, ANGAJEAZA: TALPUITOR; PERSOANE PENRTU AMBALAT SI CONTROL CALITATE SE CERE SERIOZITATE SI CORECTITUDINE SALARIU MOTIVANT IN FUNCTIE DE CAPACITATEA PERSOANEI SI TICHETE DE MASA RELATII LA SEDIUL SOCIETATII SAU LA NR. DE TEL.

  • Salveaza cautarea