Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Controlor de Calitate - automotive

Specificatii
Numele companiei Recrutare
Tip job full time
Descriere

Descriere loc de munca

Candidatul ideal
Minim studii generale;
Organizat, metodic si orientat pe detalii;
Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
Disponibilitate si flexibilitate;
Acuitate vizuala;

Descrierea jobului

Realizeaza inspectia calitativa a produselor in baza instructiunilor de lucru si mostrelor puse la dispozitie;
Intocmeste rapoartele aferente activitatii curente de inspectie de calitate;
Informeaza permanent superiorii, stabileste masuri de imbunatatire a calitatii.
Contribuie la optimizarea calitatii produselor livrate catre client

Beneficii:

Pachet salarial motivant
Training-uri de specialitate
Cursuri de pregatire profesionala :
Mediu de lucru tanar si dinamic
Contract pe perioada nedeterminata
Bonuri de masa
Transport decontat

    Aplica acum cu MicroCV
    Ramona

    Vezi toate anunturile