Trimite
1

Gestionar Depozit cu ISCIR

Specificații
Numele companiei Magneum HR
Descriere

Anunt de Angajare: Gestionar Depozit cu ISCIR

Companie Moderna si Noua Cu specific de productie, cautam un Gestionar Depozit!
Descrierea Postului: Gestionarul Depozitului cu ISCIR are responsabilitatea de a gestiona stocurile și activitățile de depozitare, respectând reglementările și standardele de siguranță ISCIR (Inspectoratul de Stat pentru Controlul Cazanelor, Recipientelor sub Presiune și Instalațiilor de Ridicat). Acesta trebuie să asigure manipularea corespunzătoare a mărfurilor și echipamentelor, precum și păstrarea documentației necesare conform legislației în vigoare.
Responsabilități:
1. Gestionarea Stocurilor:
Primirea, verificarea și înregistrarea mărfurilor primite în depozit conform procedurilor stabilite.
Depozitarea mărfurilor într-un mod organizat și eficient, respectând standardele de siguranță ISCIR.
Efectuarea inventarierilor periodice și actualizarea registrului de gestiune.
2. Manipularea și Expedierea Mărfurilor:
Asigurarea pregătirii corespunzătoare a mărfurilor pentru expediere, inclusiv ambalare și etichetare conform cerințelor.
Supervizarea încărcării și descărcării mărfurilor, asigurându-se că se respectă procedurile de siguranță ISCIR.
3. Documentație și Raportare:
Păstrarea și actualizarea documentației legate de intrări, ieșiri și stocuri.
Întocmirea rapoartelor periodice referitoare la stocuri, operațiuni și eventuale discrepanțe.
Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul depozitării și gestionării stocurilor.
Certificare ISCIR pentru depozitare și manipulare a mărfurilor (dacă este necesară conform cerințelor companiei).
Cunoștințe solide privind procedurile de siguranță în depozit și manipularea mărfurilor.
Abilități de comunicare și lucru în echipă.
Capacitatea de a lucra eficient și ordonat într-un mediu dinamic.

Locație: Sanandrei, la 10 minute de Timișoara
Program de Lucru: 8 ore zi, 7:00 - 15:30 (cu pauza de masă)

Beneficii
1. 13 salarii
2. Tichete masă în valoare de 40 lei (800 lei lună)
3. Asigurări de sănătate private
4. Decont transport
5. Sediu nou, de ultimă generație
6. Masă de ping-pong în zona de producție, pentru relaxare și distracție
7. Cafetărie în sediu pentru momente relaxante și confortabile
8. Cultură umană bazată pe colaborare și respect, element diferentiator în comparație cu alți competitori
9. Productia este foarte bine organizata, cu conditii excelente de lucru și curățenie.
Informații despre Salariu: Se oferă în cadrul interviului.

Pentru detalii suplimentare și aplicare, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa: [] sau să sunați la: [ ]

Lavinia Maria Maris