Trimite

Ruris Impex SRL angajează Picker si Manipulant mărfuri

Specificații
Numele companiei RURIS IMPEX SRL

SC RURIS IMPEX SRL angajeaza Piker si Manipulant marfuri - Depozit situat in Craiova, Bld Decebal nr 111

Responsabilitati:

Participarea la operatiuni de receptie a marfii;

Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;

Asigurarea depozitarii marfurilor in conditii de siguranta;

Selectarea si ambalarea marfurilor conform comenzilor;

Participarea la incarcarea, descarcarea marfurilor in, din autovehiculele de livrare;

Participarea la operatiuni de inventariere a marfii;

Mentinerea si asigurarea curateniei in depozit;

Cerinte:

Studii medii finalizate;

Atentie la detalii;

Abilitati matematice de baza;

Seriozitate, atitudine profesionala, lucru in echipa;

Oferta:

Salariu motivant;

Bonus lunar;

Tichete de masa;

Prime cu ocazia sarbatorilor;

Echipamente de lucru.

Vrei sa pui bazele unei cariere pe termen lung alaturi de oameni profesionisti si prietenosi, vino in echipa, sa contribui si tu!