Trimite

Tehnician Service Utilaje

Specificații
Numele companiei Personnel Outsourcing
Descriere

Cerinte

Studii tehnice, medii sau superioare
Constituie un avantaj experienta pe un post similar si sau cunoasterea fabricarii ferestrelor si usilor din PVC sau Aluminiu
Se accepta si candidati la inceput de drum cu studii tehnice care dau dovada de seriozitate si capacitate de invatare rapida a tehnicilor de mentenanta si reparatie a utilajelor din domeniul mentionat
Abilitati de asamblare, punere in functiune si demontare a echipamentelor specifice domeniului de activitate
Persoana atenta la detalii, meticuloasa, care da dovada de punctualitate si adaptabilitate
Engleza nivel mediu, conversational
Permis de conducere categoria B
Cazier curat!
Postul presupune deplasare in tara, 60-70% din timp!

Responsabilitati Realizari

Operatiuni de punere in functiune, reparare, revizie si intretinere a utilajelor din domeniul tamplariei PVC Aluminiu
Efectuarea diagnozei si constatarea defectiunilor utilajelor, implicit a posibilelor cause
Remedierea defectiunilor utilajelor si asigurarea bunei functionari
Verificarea utilajelor la livrarea catre clienti si instruirea operatorilor
Intocmirea documentatiei si raportarilor necesare

Alte informatii

Salariul de baza net negociabil (intre 4500 - 7000 net de baza) in functie de experienta profesionala a candidatilor
Bonusuri de performanta
Prime anuale si de sarbatori
Orele suplimentare platite
Tichete de masa
Concediu de odihna, 21 zile anual
Contract de munca perioada nedeterminata
Asigurare medicala privata
Transport asigurat (masina de serviciu)
Program de lucru : Luni Vineri: 09:00 18:00

Rasghin Cristian