Angajam Operatori Mase Plastice și Montatori subansamble - 2200-3000 lei Net - Ploiesti

Specificații
Numele companiei CTP GROUP
Tip job full time
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Descriere

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Cunostinte / experienta linii de productie, linii de montaj reprezinta un avantaj;
- Orientare spre calitate;
- Acuitatea vizuala;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Abilitatea de a urmari si respecta termene;
- Capacitatea de a munci intr-un sistem bine organizat si structurat;
- Capacitatea de invatare si adaptare;
- Disponibilitea de a lucra in schimburi si in weekend;

Descrierea jobului

- Utilizarea documentelor de producție (instrucțiuni de lucru, instrucțiuni de verificare, planuri de verificare, formulare specifice) pentru a opera linia de producție;
- Verificarea și înregistrarea calității fluxului tehnologic;
- Înregistrarea scrap-ului;
- Aplicarea foliei protectoare și ambalarea produsului finit;
- înregistrarea rezultatelor producției în fisele de productie
- Manipularea și tăierea excesului de material plastic al pieselor;
- Imprimarea prin tampografiere a produsului ;
- Menținerea mașinilor de injecție si a zonei de lucru, curate și corespunzătoare;
- Preluarea produselor finite de pe conveior sau din cuvele/lazile in care sunt ejectate produsele finite, verificarea vizuala a produselor finite;
- Ambaleaza produsele finite in cutii;
- Aranjeaza pe paleti cutiile cu produse finite;

Beneficii:

Salariul Net intre 2200-3000 Ron (in functie de postul ocupat si experiență), plus beneficii:

- Tichete de masa de 735 lei/luna (35 lei/zi lucrata)
- Tichete cadou Craciun, Paste, 8 Martie - 300 lei/eveniment
- Alte beneficii in valoare de 220 lei/luna
- Bonus performanta lunar 250 lei net/ 200 lei net / 125 lei net
- Al 13-lea salariu
- Tichete de vacanta de 1450 lei/an
- Asigurare privata de sanatate
- Spor ore noapte 25%
- Spor ore suplimentare 100% (dublu)
- Transport ASIGURAT pe anumite rute cu autovehiculele companiei
- Program de lucru in 2 sau 3 schimburi (8 ore/zi) Luni-Vineri
- Instruire si specializare la locul muncii si posibilitati de avansare/promovare in cadrul companiei!

Descrierea companiei

CTP GROUP ofer servicii integrate de asistenţă, evaluare a conformităţii calităţii si suport productie, pentru furnizorii industriei auto și producatorii de automobile, precum si companii implicate in productia de mas , industria electronic , aparate de uz casnic, cosmetice, FMCG si industria maselor plastice.

CTP Group