Trimite

Tipograf flexograf

Repostat automat
Specificații
Numele companiei Rodata

Suntem de peste 25 de ani pe piața romaneasca si ne mandrim cu pozitia de leader in tiparul etichetelor si ambalajelor alimentare si non-alimentare.

Ne extindem capacitatea de productie cu o noua masina Flexo UV si avem nevoie de un tipograf.

Candidatul Ideal:

Experienta de minim 3 ani pe un echipament flexo (preferabil flexo UV).
Studii medii cu profil tehnic
Disponibilitatea de a lucra in schimburi
Orientarea spre obținerea de rezultate si lucru in echipa.
Organizare, seriozitate si responsabilitate.

Descrierea Jobului:

Pregătește mașina de tipar pentru tipărirea comenzilor
Execută reglajele necesare
Tipărește etichetele si ambalajele conform comenzilor
Urmărește calitatea producției realizate
Raportează (completând formularele aferente) datele privind producția
Realizează operații de întreținere a utilajelor.

Beneficii:

pachet salarial atractiv
bonusuri in functie de performanta
decontare transport
concediu de odihna suplimentar
cursuri de formare si specializare profesionala
plan de cariera

Postul este disponibil la punctul nostru de lucru din Constanta si oferim suport pentru relocare.

Departament HR