Trimite

Electromecanic Brasov

Specificații
Numele companiei Talent Supply SRL
Descriere

Candidatul Ideal:

Pregătire: mecanică, lăcătușerie, electrică
Minim 2 ani experiență în mentenanța electromecanică a echipamentelor industriale
Atenție la detalii și spirit organizatoric
Disponibilitate pentru a lucra in 3 schimburi (06.30 - 14.30; 14.3 re schimb cu pauză de 30 de minute inclusă în programul de 8 ore)
Familiarizat cu mediul de producție și activități de reparații utilaje

Responsabilități:

Execută lucrări de întreținere și reparații la părțile electrice, mecanice, hidraulice și pneumatice ale utilajelor
Verifică ungerea rulmenţilor, lagărelor (planul de grasare de la utilaje)
Controlează regimul de funcţionare al utilajelor vibraţii, regim tehnic
Execută dispozitive pentru fixarea aparatelor electrice pe maşini şi utilaje
Întreţine şi repară sistemele de ventilaţie ale utilajelor
Verifică gresarea lanturilor, axelor precum recipientii în cazul ungătoarelor automate
Verifică starea cuplajelor şi le înlocuieşte pe cele uzate
Execută diverse lucrări de natură mecanică pentru echipamentele electrice
Înlocuiește componentele defecte (uzate) sau care nu funcționează la parametrii proiectați de natura electrică, mecanică, hidraulică sau pneumatică, dupa care anunță șeful direct pentru a aproviziona piesele consumate
În timpul întreținerii preventive, verifică apariția de jocuri în sistemul cinematic al utilajului (repară sau înlocuieste arbori, transmisii, lanțuri)
Dacă se constată pierderi de lichid la instalațiile hidraulice încearcă să le remedieze imediat sau aprovizionează piesele necesare pentru a finaliza reparația cât mai repede posibil
Verifică filtrele din instalația de aer comprimat ca acestea să fie curate și să conțină lichid de lubrifiere dacă este echipat cu recipientul respectiv
Își organizează precis etapele de intervenție la utilaje
Respectă și menține curățenia și 5S din atelier și locurile de muncă respectiv magazia de piese de schimb.

Beneficii:

Salariul negociabil în funcție de experiență (peste 5.500 lei brut)
Tichete de masă în valoare de 30 lei zi lucrată
Bonus de performanță în valoare maximă de 1.000 lei brut lună
Primă de Paște 300 lei net
Primă de Crăciun 300 lei net
Primă de vacanță în valoare de 1.000 lei net se acordă in 2 tranșe
Primă de vechime începând cu o valoare netă de 100 Euro după o activitate de 3 ani în cadrul companiei
Bonus de recomandare în valoare de 3.000 lei net - se acordă pe o perioadă de 6 luni
Abonament 7Card
Abonament Bookster
Abonament medical privat
Transport asigurat

Trimite CV la adresa:
Informatii la tel:

Talent Supply SRL